Новини громад Миргородського району

21 Січня, 2022 р., 12:46
У Великобагачанській громаді живуть талановиті колядники та щедрувальники. Підтвердженням цьому є численні відео учасників онлайн-конкурсу «Колядує і щедрує дітвора», що розпочався наприкінці минулого року. Днями організатори, а це Великобагачанська селищна рада, визначили призерів та вручили їм подарунки - сертифікати на дитячі товари та солодощі.
11 Січня, 2022 р., 16:26
8 січня в спортивній залі Заводської ЗОШ №1 відбувся традиційний турнір з настільного тенісу на Кубок міського голови Заводської територіальної громади. У змаганнях взяли участь сорок два учасника - це школярі та студенти із міста Заводське та сіл Піски та Бодаква. Запекла боротьба точилася за всіма тенісними столами.
10 Січня, 2022 р., 14:23
Мелодійні колядки, піднесений урочистий настрій та затишна атмосфера одного з найбільших християнських свят – саме так дружна Великобагачанська громада відзначала Різдво Христове.
04 Січня, 2022 р., 14:23
Людмилу Миколаївну Сороку у селі Старий Хутір Гирявоісковецького старостату знають як доброзичливу і працелюбну жінку. А ще як матір, яка народила і до 8-річного віку виховала 5 дітей:  трьох доньок  – Наталію (1992 р.н.), Анастасію (2006 р.н.), Тетяну (2008 р.н.) та двох синів – Олександра (1996 р.н.) і Дмитра (2012 р.н.).
20 Грудня, 2021 р., 17:03
Відповідно до угоди про соціальне партнерство ПрАТ"Нафтогазвидобування" з  Великосорочинською сільською радою у 2021 році було заплановано реалізувати проєкт «Капітальний ремонт систем опалення, водовідведення, водопостачання та ганку терапевтичново відділення №3 с.Великі Сорочинці по вул. Перемоги, 78  Миргородського району Полтавської області» та заплановане фінансування в сумі 2 млн. грн.
15 Грудня, 2021 р., 11:33
У рамках реалізації проєкту, який здобув перемогу у конкурсі «Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2020 року», у Лохвицькій гімназії №1 відкрито портативну професійну фотовідеостудію.
15 Грудня, 2021 р., 11:15
Портретист Сергій Ярошенко з Великої Багачки став лауреатом обласної премії імені Панаса Мирного. Перше місце журі присудило митцю за графічний портрет Кузьми Скрябіна. Всього на розгляд надійшло 586 робіт, від художників з України, Польщі, Німеччини, Бельгії, Естонії, Туреччини та Росії. З них 112 були відібрані до конкурсу "21 сторіччя, 21 рік, 21 портрет". Загалом простий олівець в руках нашого земляка творить дива – він надзвичайно продуктивний саме як портретист. За останні роки створив цілу галерею образів відомих особистостей і звичайних людей. Він володіє рідкісним вмінням – йому вдаються портрети дітей, яких зображати зовсім не просто, через меншу, ніж в дорослих, сталість рис обличчя.
10 Грудня, 2021 р., 08:37
За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Президент України Володимир Зеленський постановив нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня Міського голову Миргорода Сергія Соломаху.