Новини громад Миргородського району

30 Серпня, 2022 р., 09:27
11 наборів телемедичного обладнання отримала наша громада в рамках реалізації проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів муніципалітетам, які включені до Ініціативи «Юнісеф» «Громади, дружні до дітей та молоді».
26 Серпня, 2022 р., 11:27
Особистості, які ще за життя стали найкращими. Ордени «Золота Зірка», за якими не просто подвиги героїв, а врятовані життя українців і обов'язкова поразка російських окупантів.
26 Серпня, 2022 р., 11:19
Як повідомляють на сторінці громади у соц.мережах, відзнаку очільнику громади в обласному центрі вручив командувач ОТУ «Суми» генерал-майор Олександр Нестеренко. Він відзначив, що Полтавщина справді стала надійним тилом й опорою ЗСУ, та щиро подякував усім жителям області. За його словами, вони роблять неоціненний внесок в оборону України.
19 Серпня, 2022 р., 14:48
Успішні досвіди заохочують до співпраці все більше територіальних громад. 17 серпня у залі засідань ПНПУ ім.В.Короленка відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Сенчанською сільською територіальною громадою та університетом. 
16 Серпня, 2022 р., 15:02
У складний для України час молодь демонструє свої найкращі якості – патріотизм, мужність, енергію та завзяття. Захист держави, волонтерська діяльність, допомога у реабілітації – далеко не все, що роблять юнаки та дівчата для Перемоги.
12 Серпня, 2022 р., 11:56
Перші переселенці почали прибувати до Білоцерківської громади, що на Полтавщині, на початку березня — фактично, через тиждень після повномасштабного вторгнення. Так громада, яка нараховує менше десяти тисяч мешканців стала прихистком для сотень українців, котрі залишили свої домівки через війну.
03 Серпня, 2022 р., 11:22
Війна… Це біль, страх і море сліз. Наші герої – Наталя Кудрявцева і Валентин Петров – зустрілися з цим віч-на-віч. Коли стало відомо, що росія розпочала наступ, у Слов’янську Донецької області місцеві жителі почули кілька вибухів – це були удари агресора по сусідньому Краматорську. З того дня в місті стало неспокійно. Останні дні проходили під звуки сирен та боїв, які містяни чули ледь не з усіх боків. Тоді ворог якраз намагався вийти у сторону міста з різних доріг.
03 Серпня, 2022 р., 11:13
За ініціативою Лохвицької ради ветеранів і підтримки Лохвицької територіальної громади у Лохвиці відбувся шаховий турнір, присвячений Всесвітньому Дню шахів.
27 Липня, 2022 р., 10:23
Нещодавно вийшла з друку книга про незабутнього художнього керівника Михайликівського сільського будинку культури Володимира Олексійовича Михайлеця "Вічне сяйво душі". 
25 Липня, 2022 р., 15:38
25 липня у Миргородському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулася передача державної відзнаки дружині полеглого жителя Миргородської громади. Орден «За мужність» III ступеня, яким посмертно нагородили старшого сержанта Володимира Шульгіна, відповідно до Указу №220/2022 Про відзначення державними нагородами України, передали Юлії Григорівні секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій та офіцер відділення призову Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старший лейтенант Богдан Зубченко.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора