Новини громад Миргородського району

20 Грудня, 2021 р., 17:03
Відповідно до угоди про соціальне партнерство ПрАТ"Нафтогазвидобування" з  Великосорочинською сільською радою у 2021 році було заплановано реалізувати проєкт «Капітальний ремонт систем опалення, водовідведення, водопостачання та ганку терапевтичново відділення №3 с.Великі Сорочинці по вул. Перемоги, 78  Миргородського району Полтавської області» та заплановане фінансування в сумі 2 млн. грн.
15 Грудня, 2021 р., 11:33
У рамках реалізації проєкту, який здобув перемогу у конкурсі «Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2020 року», у Лохвицькій гімназії №1 відкрито портативну професійну фотовідеостудію.
15 Грудня, 2021 р., 11:15
Портретист Сергій Ярошенко з Великої Багачки став лауреатом обласної премії імені Панаса Мирного. Перше місце журі присудило митцю за графічний портрет Кузьми Скрябіна. Всього на розгляд надійшло 586 робіт, від художників з України, Польщі, Німеччини, Бельгії, Естонії, Туреччини та Росії. З них 112 були відібрані до конкурсу "21 сторіччя, 21 рік, 21 портрет". Загалом простий олівець в руках нашого земляка творить дива – він надзвичайно продуктивний саме як портретист. За останні роки створив цілу галерею образів відомих особистостей і звичайних людей. Він володіє рідкісним вмінням – йому вдаються портрети дітей, яких зображати зовсім не просто, через меншу, ніж в дорослих, сталість рис обличчя.
10 Грудня, 2021 р., 08:37
За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Президент України Володимир Зеленський постановив нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня Міського голову Миргорода Сергія Соломаху.
09 Листопада, 2021 р., 15:40
Амбулаторія у Михайликах – новий рівень сучасної первинної медичної допомоги у селі. На цьому наголосив головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради Олександр Іващенко під час неофіційного відкриття новозбудованого закладу.
09 Листопада, 2021 р., 15:24
4 листопада у центрі Гоголівської громади урочисто відкрили сучасну поліцейську станцію.
04 Листопада, 2021 р., 08:53
На станції «Сенча», якій 135 років
07 Жовтня, 2021 р., 16:14
Гадяцька міська лікарня - у топ-10 закладів вторинної медичної допомоги України. Першу всеукраїнську відзнаку отримав сьогодні на виставці Public Health 2021 у Міжнародному виставковому центрі (м.Київ) директор закладу Олександр Шаповал. Експерти оцінювали учасників зі всієї країни за трьома критеріями: фінансовий менеджмент, розвиток підприємства і клієнтський сервіс. Колектив закладу дякує організаторам за високу оцінку та можливість постійного розвитку й вдосконалення якості медичної допомоги!