Новини громад Миргородського району

09 Серпня, 2021 р., 10:18
Поліцейська станція розташована у селі Красна Лука Краснолуцької громади, що об’єднує 19 сіл Гадяччини. Відтепер правопорядок в населених пунктах підтримуватиме свій поліцейський офіцер громади – старший лейтенант Дмитро Марченко, який переміг у конкурсному відборі та пройшов навчання за спеціальною програмою.
03 Серпня, 2021 р., 17:55
Напередодні державних свят Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України в населених пунктах громад наводять благоустрій. У жительок с.Степанівка Великобагачанської громади мами та доньки Світлани та Анастасії Новосад виникла ідея зробити ще один куточок свого села більш яскравим. Вони прикрасили автобусну зупинку художнім розписом, зробивши її своєрідним «обличчям» села, яке милує око односельцям та гостям.
03 Серпня, 2021 р., 14:17
2 серпня православні християни відзначають День пам'яті пророка Іллі. Саме цього дня у Воскобійниках відбулося свято села. У храмі Св.пророка Іллі зранку відбулося святкове церковне Богослужіння і трапеза.
03 Серпня, 2021 р., 11:39
31 липня у Декабристах вшанували жителів Декабристів та Великого Байраку на святі села.
02 Серпня, 2021 р., 15:26
У Сергіївській громаді Миргородського району відкрили поліцейську станцію, яка обслуговуватиме 13 населених пунктів. Вона стала 21-ю з-поміж тих, що були відкриті на Полтавщині в рамках реалізації проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади». Станція розташована у селі Сергіївка, на вул. Центральна, 15.
27 Липня, 2021 р., 09:43
До 30-річчя Незалежності України в центрі села Веприк Великобудищанської громади встановлено 7-метровий флагшток із державним прапором України. Про це повідомляють на сайті громади.
27 Липня, 2021 р., 09:38
22 липня відбувся фінал змагань між бригадами дільниці аварійно-відновлювальних робіт ПрАТ «Гадячгаз». Свої знання, вміння та злагодженість дій учасники демонстрували під час виконання завдань.
19 Липня, 2021 р., 13:29
У суботу та неділю в Миргороді вирувало спортивне свято. 17 липня на корті у центрі міста та на спортивному майданчику СШ №5 змагалися баскетболісти, які приїхали з різних куточків Полтавщини на турнір з баскетболу 3х3.
29 Червня, 2021 р., 17:18
«Вигадана правда або хлопчачі ха-ха-хачі історії» - таку назву має дебют Валентини Денисенко у прозовій літературі для дітей. Книга письменниці з Миргорода містить 19 оповідань – невигаданих історій про своїх онуків.
19 Червня, 2021 р., 07:12
18 червня відбувся звітний концерт «Україна вишивана» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського.