Моє село – моя колиска

Дата: 03.08.2021 11:39

31 липня у Декабристах вшанували жителів Декабристів та Великого Байраку на святі села.

Серед почесних гостей на святі - голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, керівник апарату Миргородської РДА Віталій Хоменко, голова Великосорочинської громади Олександр Тищицький, староста селища Декабристів Анатолій Пугач, керівник ДП «Дослідне господарство ім. Декабристів Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, депутат Миргородської районної ради Володимир Цибенко . Зі сцени всі адресували вітання та найкращі побажання жителям села. Голова Миргородської районної ради вручила подяку за сумлінну багаторічну працю, спрямовану на розвиток сільського господарства Миргородщини, наповнення бюджету Великосорочинської громади, небайдужість, створення робочих місць Володимиру Цибенку.

Свято видалося на славу. На майданчику діяла виїзна торгівля та польова кухня, виставка дитячих робіт та виробів майстрів. Для наймолодших працювали атракціони та аква-грим. Усіх присутніх розважали учасники концерту, який підготували працівники Великобайрацького будинку культури. Традиційно подарунками відзначили довгожителів, сімейні пари, новонароджених, ювілярів, кращого лікаря, кращу ученицю школи. На завершення організатори підготували лотерею.

Фото - ІЦ "Миргородщина"