Новини громад Миргородського району

Новини громад

11 Лютого, 2024 р., 19:00
Форум для активної та ініціативної молоді з 25 громад України проходить цими днями у м. Львові. Подія організована у рамках масштабного Всеукраїнського проєкту «Впливові», який залучив небайдужих молодих людей до розвитку своїх територіальних громад.
23 Січня, 2024 р., 13:37
  22 січня на фасаді Дібрівської гімназії Миргородської територіальної громади відкрили меморіальні дошки загиблим героям російсько-української війни Іванові Гайдару та Віктору Шевченку.
19 Січня, 2024 р., 09:00
Створення сприятливого інвестиційного клімату є пріоритетним завданням розвитку громади. Від того, наскільки доступною є інформація про рівень забезпечення громадян послугами (соціальними, бізнесовими, публічними) у значній мірі залежить ефективність виконання цього завдання, а відтак і перспективи подальшого розвитку громади.
17 Січня, 2024 р., 09:00
Сприяння розвитку бізнесу є одним із приорітетних напрямків зміцнення економіки країни. Особливої ваги це набуває у воєнний  час, коли наповнення бюджету є першочерговим завданням.
03 Грудня, 2023 р., 11:29
У кінці листопада 2023 року Лютенський сільський голова Володимир Омельченко та організатор екскурсій Лютенського сільського Будинку культури Валерій Яресько привітали з 95 - літнім ювілеєм Петренко Параску Яківну - жительку села Лютенька, вручили подарунки та побажали доброго здоров'я на довгі літа.
20 Листопада, 2023 р., 07:00
У межах міжнародного проєкту FOREST RECOVERY на Полтавщині відзначають громади, що приєдналися до екологічної ініціативи та у співпраці з якими лісівникам вдалося врятувати самосійні ліси чи збільшити землі для створення нових лісових насаджень.

15 Листопада, 2023 р., 20:02
15 листопада у Миргороді оновлено музей кераміки колись Гоголівської школи, а нині - фахового коледжу імені Миколи Гоголя. Про історію колекції виробів, яка протягом тривалого часу наповнювалася роботами студентів різних часів, розповідається у сюжеті В.Явтушенка (телестудія "Миргород").
02 Жовтня, 2023 р., 10:48
Відповідно до Указу Президента України № 604 від 29 вересня 2023 року, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" присвоєно ФЕДОРЧЕНКУ Олександру Івановичу – сержанту (посмертно). Найвищу державну відзнаку отримали рідні полеглого Героя у столиці.
02 Жовтня, 2023 р., 07:59
До Петрівсько-Роменської сільської ради надходило багато звернень щодо проблем проблем з рухом рейсових автобусів у населені пункти громади. Тож спільними зусиллями з нашим комунальним підприємством "Сервіс" відновлюємо рейс Гадяч – Миргород. Який розпочинає курсувати із 29 вересня 2023 року, крім середи та суботи.