Новини громад Миргородського району

Новини громад

20 Вересня, 2021 р., 14:30
17 вересня відбулося свято "Підкова козацької слави". Розпочалося воно козацькою ходою, яку очолювали гетьман та писар, зачарувало театралізованим дійством, виступами аматорських колективів територіальних громад Гадяччини, повідомляють на сайті Гадяцької міської ради.
13 Вересня, 2021 р., 16:36
За партнерства МОНУ, Нацполіції та МЗС Німеччини 10 вересня у Миргороді провели «Відкриті уроки футболу» для школярів. Спортивний фестиваль #Open_Fun_Football_Schools відбувся на міському стадіоні «Старт» та зібрав більше сотні учнів з шкіл територіальних громад Миргородщини.
06 Вересня, 2021 р., 15:54
4 вересня вихованці Великосорочинської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Полтавської області по боротьбі дзюдо, який проходив у місті Кременчук. За результатами змагань вони здобули низку нагород.
06 Вересня, 2021 р., 15:35
У місті Миргород тривають роботи по реконструкції об"єктів центру естетичного виховання та приміщення школи №1 імені Панаса Мирного. Роботи виконують за програмою "Велике будівництво".
31 Серпня, 2021 р., 17:22
28 серпня у Великій Багачці на мальовничому березі Псла в кафе "Едем" відбувся шаховий турнір пам'яті Миколи Івановича Вороненка. Вшанувати пам' ять неодноразового чемпіона Великобагачанського району з шахів прибуло 12 кращих шахістів селища.
30 Серпня, 2021 р., 12:41
28 серпня у с.Остапівка, що у Комишнянській громаді, відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів, пам’яті земляка полеглого на території іншої держави Василя Синящока.
28 Серпня, 2021 р., 11:28
27 серпня у Великосорочинській громаді відбулося вшанування 110-ї річниці відкриття пам’ятника М.В.Гоголю та покладання квітів до підніжжя монументу, повідомляють на сайті громади.
27 Серпня, 2021 р., 12:25
У Петрівсько-Роменській громаді до державних свят - Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України відбувся велопробіг за маршрутом Ручки – Петрівка-Роменська – Венеславівка – Середняки – Коновалове – Ветхалівка. У патріотично-спортивному заході взяли участь близько 30 жителів Ручок, Петрівки-Роменської та Середняків. За 6 годин вони подолали 45 кілометрів дорогами та бездоріжжям. На фінальній точці маршруту, у Ветхалівці учасників велопробігу частували смачною ухою.
25 Серпня, 2021 р., 15:44
24 серпня у Києві відбувся святковий Парад військ та військової техніки, на якому зокрема демонстрували і авіаційну техніку. Участь у ньому взяли літаки СУ-27, які мають постійну дислокацію на території 831 бригади тактичної авіації у Миргороді.
25 Серпня, 2021 р., 15:37
До Дня Незалежності України фасад Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П. Котляревського прикрасили муралом. Його автори - молоді художники- викладачі коледжу Олександр Бондаренко та Марина Клименченко. Настінний розпис із портретом Івана Петровича Котляревського став окрасою не лише будівлі коледжу, а й міста Гадяч.