Новини громад Миргородського району

Новини громад

22 Березня, 2023 р., 15:14
21 березня Національний банк уперше провів український відбір до загальноєвропейських змагань з фінансової грамотності European Money Quiz.
14 Березня, 2023 р., 12:40
У селі Лука Лохвицької громади відбулася важлива для людських сердець подія – відкриття на будівлі школи меморіальної дошки в пам'ять колишнього випускника, загиблого воїна Романа Бутка.
14 Березня, 2023 р., 12:29
13 березня в стінах рідної Краснолуцької школи відбулась церемонія нагородження Орденом "За Мужність" ||| ступеня посмертно старшого солдата Потапенка Віталія Анатолійовича, який віддав життя за незалежність нашої Держави.
21 Лютого, 2023 р., 15:22
Керівники громад Гадяцького краю: Микола Шаблій, Віктор Романенко, Валентина Бугайова, Володимир Омельченко та Ігор Лідовий разом з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким відвідали наших захисників на східних кордонах держави. 
20 Лютого, 2023 р., 17:36
Іван Лисенко, вчитель Сарського опорного закладу, став переможцем обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Захист України», повідомляє Гадяч.City
08 Лютого, 2023 р., 14:56
3 лютого у Миргородському краєзнавчому музеї представили книгу "Опанас Сластьон". На презентацію унікального видання завітали миргородці та краєзнавці і фанати Шкіл Лохвицького земства,  гості з Гадяча, Горішніх Плавнів, Кременчука, Києва, Лубен та з Німеччини. Захід відбувся у виставковій залі музею, заповненій творчими  людьми і патріотичною музикою  від місцевих творчих колективів: Миргородської мистецької школи ім. А.П. Коломійця та вокального колективу "Яліра".
08 Лютого, 2023 р., 14:50
На теренах Лохвицької громади відбулася важлива подія – для потреб наших земляків, військовослужбовців Збройних сил України, які наразі знаходяться на найгарячішій ділянці фронту – східному напрямку, передано автомобіль УАЗ «Патріот».
01 Лютого, 2023 р., 15:19
Перебуваючи з візитом у Полтавській області, Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), та команда Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відвідали Миргородську громаду. Під час зустрічі з головою громади Сергієм Соломахою та його командою мова йшла про поточну та майбутню співпрацю.
01 Лютого, 2023 р., 15:10
За результатами проведених ігор, у рамках ІІІ туру чемпіонату Великобудищанської територіальної громади з міні-футболу, першість тримає команда Книшівського старостату. На другому місці - команда Мартинівського старостату, треті - команда Бобрицького старостату, четверті - Веприк-1, п'яті - команда Вельбівського старостату, шості - Веприк-2. Чемпіонат триває. Наступні ігри відбудуться 4 та 11 лютого. Бажаємо учасникам справедливої та захоплюючої боротьби.
01 Лютого, 2023 р., 15:05
З метою відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди та в зв’язку з оголошенням в Полтавській області 2022 року Роком Григорія Сковороди, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 899-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди», проведено обласний конкурс імені Григорія Сковороди «Не шукай щастя за морями» із створення соціальної реклами (відео, банерів, анімацій тощо).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора