У Миргороді для розвитку бізнесу застосовують ІТ-технології

Дата: 17.01.2024 09:00

Фото без описуСприяння розвитку бізнесу є одним із приорітетних напрямків зміцнення економіки країни. Особливої ваги це набуває у воєнний  час, коли наповнення бюджету є першочерговим завданням.

У Миргородській громаді для вирішення цього питання використовують досвід залучення зовнішніх коштів від європейських партнерів.

Так, розроблений фахівцями міської ради проєкт «Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану» здобув перемогу у грантовому конкурсі в межах програми  міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», який спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Інноваційним рішенням проєкту є організація он-лайн доступу через QR-код до новоствореного ресурсу з переліком інвестиційних пропозицій та бізнес партнерів.

Детальніше про цю новину - на офіційному сайті Миргородської міської ради за посиланням.