Миргородський район, Полтавська область

Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації (Солонцівська сільрада)

Дата створення: 03:21 01.10.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план розвитку сіл Солонці, Бессараби, Коптів та Мареничі Миргородського району Полтавської області»

Звіти зі стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (Солонцівська сільрада)

Дата створення: 03:08 01.10.2019

Оголошення Солонцівської сільської ради про оприлюднення звітів зі стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації «Генеральний план розвитку сіл Коптів, Бессараби, Мареничі та Солонці, Миргородського району, Полтавської області».

Увага! Нові банківські рахунки для платників податків зборів та інших доходів

Дата створення: 14:37 04.09.2019

Важливе оголошення Управління Державної казначейської служби України у Миргородському районі Полтавської області

Скликається 45 позачергова сесія

Дата створення: 08:44 09.08.2019

Засідання Президії і постійних комісій

Дата створення: 09:16 15.07.2019

23 липня 2019 року о 10.00 год відбудеться  розширене засідання Президії і постійних комісій районної ради. Будуть розглянуті питання, подані на розгляд на 44 сесії Миргородської районної ради 7 скликання та узгоджено порядок денний пленарного засідання, запланованого на 26 липня.

Повідомлення Укранафта

Дата створення: 08:57 15.07.2019

Повідомлення ПАТ "Укранафта"

Про розгляд та затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки  земель населених  пунктів Дібрівської сільської ради

Дата створення: 11:53 19.06.2019

Дібрівська сільська рада оприлюднює рішення про розгляд та затвердження технічної   документації  з нормативної грошової оцінки  земель населених  пунктів Дібрівської   сільської ради та додатки до рішення.

Для представників ОМС і держслужбовців, громадських організацій, засобів масової інформації, науковців, студентів та інших зацікавлених активних громадян старше 18 років

Дата створення: 15:25 11.06.2019

Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЦБД) оголошує конкурс на набір учасників в школи демократії у Львові, Одесі, Полтаві, Дніпрі та Києві на новий навчальний 2019-2020 рік. Школа демократії є інтенсивною освітньою програмою, спрямованою на ознайомлення слухачів з основами демократичного врядування, демократичної політики та політичних інструментів. Школа призначена для членів політичних партій, представників місцевого самоврядування, державних службовців, громадських організацій, засобів масової інформації, науковців, студентів та інших зацікавлених активних громадян старше 18 років. Навчання у трьох школах демократії розпочнеться у жовтні 2019 року та буде тривати по березень 2019 року. Воно передбачає проведення 5-годинних занять двічі на тиждень у будні.

Повідомлення про розширене засідання Президії і постійних комісій

Дата створення: 22:15 09.06.2019

Виконавчий апарат районної ради повідомляє, що розширене засідання Президії районної ради та постійних комісій відбудеться 11 червня в залі засідань районної ради о 10.00 год.