Миргородський район, Полтавська область

Оголошення

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розроблення генеральних планів (Солонцівська сільська рада)

Дата створення: 07:52 20.04.2019

У відповідності з вимогами статті 10 Закону України „Про стратегічну екологічну оцінку” виконавчий комітет Солонцівської сільської ради оприлюднює на офіційному сайті Миргородської райцонної ради Полтавської області заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розроблення генеральних планів розвитку населених пунктів сіл Коптів, Бессараби, Мареничі та Солонці, Миргородського району Полтавської області.

Як змінити місце голосування  під час повторного голосування

Дата створення: 11:08 12.04.2019

Консультує Міністр юстиції України: як змінити місце голосування  під час повторного голосування

Протокол поіменного голосування депутатів на 41-й позачерговій сесії

Дата створення: 18:09 05.04.2019

5 квітня відбулося пленарне засідання 41-ї позачергової сесії.

Скликається позачергова сесія

Дата створення: 16:00 28.03.2019

5 квітня 2019 року відбудеться пленарне засідання 41-ї позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження оприлюднено на офіційному сайті районної ради. Будуть розглянуті зміни до районного бюджету на 2019 рік, а також до кількох районних програм.

Інформація Фонду соціального страхування України в Полтавській області

Дата створення: 13:41 28.03.2019

Реалізувати право голосу на виборах 31 березня громадяни України можуть і з ID-карткою, і з паспортом-книжечкою

Дата створення: 17:35 26.03.2019

Повідомлення ПАТ "УКРНАФТА" НГВУ "ПОЛТАВАНАФТОГАЗ" про планову діяльність на території Хомутецької сільської ради

Дата створення: 11:14 25.03.2019

Нафтогазовидобувне управління "Полтавагаз" ПАТ "Укрнафта" повідомляє про плановану діяльність з продовження видобування на Малосорочинському родовищі корисних копалин - вуглеводнів (нафта, газ, розчинений у нафті, газ природний, конденсат).

Міграційна служба: Графік роботи у святкові дні

Дата створення: 13:24 04.03.2019

ГРАФІК РОБОТИ МИРГОРОДСЬКОГО МРВ УДМС

Для реєстрації на ЗНО потурбуйтеся про оформлення ID-паспорта