28 Вересня, 2021 р., 14:15
Запитували? Відповідаємо. Чи потрібно подавати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію з нульовими значеннями?

20 Вересня, 2021 р., 18:28
У відповідності з розпорядженням голови районної ради "Про оголошення конкурсу на розроблення символіки Миргородського району Полтавської області", оголошено конкурс на розробку герба та прапора Миргородського району Полтавської області.

20 Вересня, 2021 р., 12:53
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

17 Вересня, 2021 р., 12:44
Протокол поіменного голосування 8 сесії

14 Вересня, 2021 р., 11:00
Відомості, які відображаються в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації

02 Вересня, 2021 р., 12:05
Важливо! Звертаємо увагу депутатів районної ради, посадових осіб виконавчого апарату районної ради на інформаційний ресурс для легкого пошуку роз'яснень з питань антикорупційного законодавства.
02 Вересня, 2021 р., 11:34
Національним банком України Затверджено порядок відкриття, закриття та зарахування коштів на спеціальний рахунок

01 Вересня, 2021 р., 09:00