Миргородський район, Полтавська область

Оголошення

Для представників ОМС і держслужбовців, громадських організацій, засобів масової інформації, науковців, студентів та інших зацікавлених активних громадян старше 18 років

Дата створення: 15:25 11.06.2019

Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЦБД) оголошує конкурс на набір учасників в школи демократії у Львові, Одесі, Полтаві, Дніпрі та Києві на новий навчальний 2019-2020 рік. Школа демократії є інтенсивною освітньою програмою, спрямованою на ознайомлення слухачів з основами демократичного врядування, демократичної політики та політичних інструментів. Школа призначена для членів політичних партій, представників місцевого самоврядування, державних службовців, громадських організацій, засобів масової інформації, науковців, студентів та інших зацікавлених активних громадян старше 18 років. Навчання у трьох школах демократії розпочнеться у жовтні 2019 року та буде тривати по березень 2019 року. Воно передбачає проведення 5-годинних занять двічі на тиждень у будні.

Повідомлення про розширене засідання Президії і постійних комісій

Дата створення: 22:15 09.06.2019

Виконавчий апарат районної ради повідомляє, що розширене засідання Президії районної ради та постійних комісій відбудеться 11 червня в залі засідань районної ради о 10.00 год.