Оголошення

28 Жовтня, 2021 р., 12:10
У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме: отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 ПМ (у 2021 році ПМ=2481 грн.), зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство.
27 Жовтня, 2021 р., 15:26
Актуальним питанням, з якими звертаються органи місцевого самоврядування (ОМС) до експертів регіональних офісів Програми «U-LEAD з Європою», є діяльність рад в частині організації праці працівників з дотриманням вимог чинного трудового законодавства та з врахуванням низки прийнятих Кабінетом Міністрів України та Верховної Ради України нормативних актів, які спрямовані на запобігання та боротьбу з коронавірусом.
26 Жовтня, 2021 р., 11:44
Чи є базою для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування доходи фізичної особи, отримані від здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації її як ФОП та, відповідно, без сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), у тому числі внаслідок вчинення діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення та/або стосовно якого розпочато досудове розслідування або судове провадження?
 
28 Вересня, 2021 р., 14:15
Запитували? Відповідаємо. Чи потрібно подавати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію з нульовими значеннями?
 
20 Вересня, 2021 р., 18:28
У відповідності з розпорядженням голови районної ради "Про оголошення конкурсу на розроблення символіки Миргородського району Полтавської області", оголошено конкурс на розробку герба та прапора Миргородського району Полтавської області. 
 
20 Вересня, 2021 р., 12:53
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
 
14 Вересня, 2021 р., 11:00
Відомості, які відображаються в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора