03 Серпня, 2021 р., 11:35
Відповідно до Закону України “Про пробацію” від 05.02.2015 пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

03 Серпня, 2021 р., 10:07
Відповідно до п. п. 1 розділу V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» (далі – Порядок № 317) на період відсутності зв’язку між програмним реєстратором розрахункових операцій (далі – ПРРО) та фіскальним сервером проведення розрахункових операцій суб’єктом господарювання здійснюється в режимі офлайн, що може тривати не більше ніж 36 годин, та не більше ніж 168 годин протягом календарного місяця, із створенням електронних розрахункових документів, яким присвоюються фіскальні номери із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером згідно з Порядком визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи програмного реєстратора розрахункових операцій в режимі офлайн, затвердженим відповідно до ст. 5 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Діапазон).

03 Серпня, 2021 р., 09:58
У разі отримання доходів від надання в оренду (суборенду, емфітевзис) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю іншій фізичній особі – орендарю, яка не є податковим агентом (самозайнятою особою), орендодавцю (громадянину) слід такі доходи включити до податкових зобов’язань податкової декларації про майновий стан і доходи за результатами року та сплатити податок на доходи фізичних осіб і військовий збір з таких доходів за своєю податковою адресою.
30 Липня, 2021 р., 16:53
Наказом регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях від 28.07.2021 № 816 прийнято рішення про приватизацію об’єкта державної власності малої приватизації окремого майна – гараж, літер «А-1» загальною площею 27,3 кв.м, за адресою: Полтавська обл., Шишацький р-н, смт. Шишаки, вул. Партизанська, гараж 6/1, що знаходиться на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892), орган управління – Державна служба статистики України, шляхом продажу на аукціоні з умовами.
29 Липня, 2021 р., 12:54
На сьогодні актуальним серед населення залишається питання порядку приватизації земельної ділянки, на якій розташований житловий будинок. Земельний кодекс України передбачає наступні розміри присадибної земельної ділянки для майбутньої безоплатної передачі:
22 Липня, 2021 р., 10:57
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZoro.Продажі аукціону з продажу  об’єкта державної власності малої приватизації, а саме:
22 Липня, 2021 р., 10:00
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань і пені здійснюється відповідно положень наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2019 №60 «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені» (із змінами та доповненнями).
15 Липня, 2021 р., 12:07
Наказом регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях від 15.07.2021 № 778 прийнято рішення про приватизацію окремого майна –
14 Липня, 2021 р., 15:39
Застосування штрафних санкцій за порушення граничних термінів реєстрації ПН/РК
30 Червня, 2021 р., 15:07
Відповідно до розпорядження №19 від 29.06.2021 року, засідання сьомої сесії Миргородської районної ради восьмого скликання відбудеться 9 липня об 11.00 у залі засідань ради.