25 Листопада, 2022 р., 15:32
Попри вимушену евакуацію за кордон, українські працівники не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для застрахованих осіб, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.
24 Листопада, 2022 р., 16:16
У цьому році українці вже отримали понад 13 мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог від Фонду соціального страхування України. Виплати отримали більше 2 мільйонів працівників.
10 Листопада, 2022 р., 11:18
Номер е-лікарняного сумісника потрібно вносити у заяву до знаку крапки.
18 Жовтня, 2022 р., 12:48
Законом України “Про пробацію” від 05.02.2015 року визначено, що пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

16 Вересня, 2022 р., 12:31
16 вересня відбулася 13-та сесія Миргородської районної ради восьмого скликання.
09 Вересня, 2022 р., 10:54
Номер електронного лікарняного – це унікальний номер, який має складну структуру та ніколи не повторюється. Він відрізняється від номеру медичного висновку, на підставі якого автоматично створюється е лікарняний.
06 Вересня, 2022 р., 15:35
Виконавчий апарат Миргородської районної ради інформує жителів Миргородського району про те, що Полтавським Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України здійснюється набір присяжних до районних судів Миргородського району Полтавської області

15 Серпня, 2022 р., 08:10
Фонд соціального страхування України опікується близько 11 мільйонами працюючих українців – навіть в умовах війни усі вони забезпечуються Фондом виплатами і допомогами. Однак у деяких випадках людина може втратити право на отримання допомоги.
18 Липня, 2022 р., 16:40
Кожен працівник має право на отримання компенсації втраченого за час лікування заробітку – в умовах війни Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати допомоги по тимчасовій втраті працездатності в повному обсязі.
12 Липня, 2022 р., 08:56
Експерти Програми DOBRE підготували вебінар на тему: "Проведення засідань ОМС у дистанційному режимі".