ТОВ "Східний геологічний союз" оприлюднює інформацію про результати післяпроєктного моніторингу

Дата: 27.01.2023 16:06
Кількість переглядів: 387

На виконання статті 13 Закону України „Про оцінку впливу на довкілля” та п.6 висновку № 16/20195293737-009 від 17.09.2019 з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності із „Облаштування Кошевойського родовища. Облаштування та підключення свердловин та об'єктів Кошевойського родовища” (далi - висновок), надаємо інформацію про результати післяпроєктного моніторингу для інформування громадськості.

Щодо інформації про результати моніторингу впливу планованої діяльності на якість атмосферного повітря в межах санітарно-захисної зони, моніторингу впливу шуму від планованої діяльності на довкілля на межі санітарно-захисної зони, моніторингу стану ґрунту, моніторингу якості води: в природних поверхневих водоймах, найближчих до місця планованої діяльності, i у водних джерелах, які розташовані на межі найближчої житлової забудови до об’єкту планованої діяльності - надаємо копії витягів зi звітів про науково-дослідну роботу „Спостереження за станом компонентів навколишнього природного середовища (монiторингу) в межах Кошевойського родовища” у 2022 році”, виконаних Національним Науковим Центром „Інститут ґрунтознавства та aгpoxімії iмені О.Н. Соколовського”.

Перегляд – за посиланням:

Копії витягів зі звітів про науково-дослiдну роботу „Спостереження за станом компонентів навколишнього природного середовища (моніторингу) в межах Кошевойського родовища у 2022 роцi”, виконаних Нацiональним Науковим Центром „Інститут ґрунтознавства та aгpoxімії iмені О.Н. Соколовського”


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора