Миргородська ТГ відтепер має соціальний паспорт

Дата: 19.01.2024 09:00

Фото без описуСтворення сприятливого інвестиційного клімату є пріоритетним завданням розвитку громади. Від того, наскільки доступною є інформація про рівень забезпечення громадян послугами (соціальними, бізнесовими, публічними) у значній мірі залежить ефективність виконання цього завдання, а відтак і перспективи подальшого розвитку громади.

Одним із інструментів публічного управління розвиткому громади є створення її соціального паспорту  – документу, що містить інформацію про наявні ресурси та потреби, що відповідають очікуванням споживачів послуг – жителів громади.

За допомогою експертів БФ ,,Стабілізейшн суппорт сервісес” фахівці Миргородської територіальної громади розробили соціальний паспорт громади.

Зазначений документ містить всю необхідну інформацію. Ознайомитися з паспортом можна за посиланням.