Полтавська область
gov.ua Місцеве самоврядування України

Новини громад Миргородського району

15 Грудня, 2021 р., 11:15
Портретист Сергій Ярошенко з Великої Багачки став лауреатом обласної премії імені Панаса Мирного. Перше місце журі присудило митцю за графічний портрет Кузьми Скрябіна. Всього на розгляд надійшло 586 робіт, від художників з України, Польщі, Німеччини, Бельгії, Естонії, Туреччини та Росії. З них 112 були відібрані до конкурсу "21 сторіччя, 21 рік, 21 портрет". Загалом простий олівець в руках нашого земляка творить дива – він надзвичайно продуктивний саме як портретист. За останні роки створив цілу галерею образів відомих особистостей і звичайних людей. Він володіє рідкісним вмінням – йому вдаються портрети дітей, яких зображати зовсім не просто, через меншу, ніж в дорослих, сталість рис обличчя.
10 Грудня, 2021 р., 08:37
За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Президент України Володимир Зеленський постановив нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня Міського голову Миргорода Сергія Соломаху.
09 Листопада, 2021 р., 15:40
Амбулаторія у Михайликах – новий рівень сучасної первинної медичної допомоги у селі. На цьому наголосив головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради Олександр Іващенко під час неофіційного відкриття новозбудованого закладу.
09 Листопада, 2021 р., 15:24
4 листопада у центрі Гоголівської громади урочисто відкрили сучасну поліцейську станцію.
04 Листопада, 2021 р., 08:53
На станції «Сенча», якій 135 років
07 Жовтня, 2021 р., 16:14
Гадяцька міська лікарня - у топ-10 закладів вторинної медичної допомоги України. Першу всеукраїнську відзнаку отримав сьогодні на виставці Public Health 2021 у Міжнародному виставковому центрі (м.Київ) директор закладу Олександр Шаповал. Експерти оцінювали учасників зі всієї країни за трьома критеріями: фінансовий менеджмент, розвиток підприємства і клієнтський сервіс. Колектив закладу дякує організаторам за високу оцінку та можливість постійного розвитку й вдосконалення якості медичної допомоги!
06 Жовтня, 2021 р., 12:01
Президент України Володимир Зеленський першого жовтня підписав Указ №496/2021 «Про відзначення державними нагородами України з Дня працівників освіти». У документі зазначено: за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікований фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм почесне звання «Заслужений вчитель України» присвоїти ОСТАПЕНКО Тамарі Миколаївні — учительці Красногорівського закладу загальної середньої освіти I–III ступенів Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
29 Вересня, 2021 р., 10:41
За легендою осінь – перша старша дочка Сонця, вона останньою залишила батьківський дім і стала четвертою порою року. Посилаючи осінь на Землю, Сонце сказало їй: «Забирай усе моє багатство, я віддаю тобі все своє золото, будь щедрою і люди полюблять тебе». І осінь виконує наказ Сонця, кожного року, чаруючи своїм осіннім золотом, дарує нам щедрий урожай овочів та фруктів, багато гарного, смачного та корисного. Повнота щедрості пані Осені відчувалася минулими вихідними у Ромоданівській громаді.
29 Вересня, 2021 р., 10:02
28 вересня гетьманська столиця перетворилася на центр театрального мистецтва, куди з"їхалися театральні колективи з усієї Полтавщини. Господарями свята стали Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв імені І.П.Котляревського та комунальний заклад «Гадяцький Будинок культури» Гадяцької міської ради.