Новини громад Миргородського району

Новини громад

03 Квітня, 2024 р., 07:29
Комунальне некомерційне підприємство «Шишацька лікарня планового лікування» Шишацької селищної ради розрахована на 60 ліжок та представлена такими стаціонарними відділеннями, як приймальне, терапевтичне (30 ліжок, з них – 19 терапевтичних, 5 – неврологічних та 6 паліативних), хірургічно-гінекологічне (15 ліжок, 10 з них – хірургічні, 5 – гінекологічні), дитяче відділення (15 ліжок, у тому числі 5 – інфекційних), відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії (3 ліжка).
30 Березня, 2024 р., 12:00
У Миргородській міській громаді на базі ПрАТ «Миргородкурорт» планують відкрити Центр життєстійкості,  де надаватимуть комплексний психосоціальний супровід жителям громад. Робота закладу буде спрямована на підтримку та зміцнення психічного здоров’я людей.
11 Лютого, 2024 р., 19:00
Форум для активної та ініціативної молоді з 25 громад України проходить цими днями у м. Львові. Подія організована у рамках масштабного Всеукраїнського проєкту «Впливові», який залучив небайдужих молодих людей до розвитку своїх територіальних громад.
23 Січня, 2024 р., 13:37
  22 січня на фасаді Дібрівської гімназії Миргородської територіальної громади відкрили меморіальні дошки загиблим героям російсько-української війни Іванові Гайдару та Віктору Шевченку.
19 Січня, 2024 р., 09:00
Створення сприятливого інвестиційного клімату є пріоритетним завданням розвитку громади. Від того, наскільки доступною є інформація про рівень забезпечення громадян послугами (соціальними, бізнесовими, публічними) у значній мірі залежить ефективність виконання цього завдання, а відтак і перспективи подальшого розвитку громади.
17 Січня, 2024 р., 09:00
Сприяння розвитку бізнесу є одним із приорітетних напрямків зміцнення економіки країни. Особливої ваги це набуває у воєнний  час, коли наповнення бюджету є першочерговим завданням.
03 Грудня, 2023 р., 11:29
У кінці листопада 2023 року Лютенський сільський голова Володимир Омельченко та організатор екскурсій Лютенського сільського Будинку культури Валерій Яресько привітали з 95 - літнім ювілеєм Петренко Параску Яківну - жительку села Лютенька, вручили подарунки та побажали доброго здоров'я на довгі літа.
20 Листопада, 2023 р., 07:00
У межах міжнародного проєкту FOREST RECOVERY на Полтавщині відзначають громади, що приєдналися до екологічної ініціативи та у співпраці з якими лісівникам вдалося врятувати самосійні ліси чи збільшити землі для створення нових лісових насаджень.

15 Листопада, 2023 р., 20:02
15 листопада у Миргороді оновлено музей кераміки колись Гоголівської школи, а нині - фахового коледжу імені Миколи Гоголя. Про історію колекції виробів, яка протягом тривалого часу наповнювалася роботами студентів різних часів, розповідається у сюжеті В.Явтушенка (телестудія "Миргород").