У Дібрівці встановили меморіальні дошки на честь полеглих земляків Івана Гайдара та Віктора Шевченка

Дата: 23.01.2024 13:37

Фото без опису
22 січня на фасаді Дібрівської гімназії Миргородської територіальної громади відкрили меморіальні дошки загиблим героям російсько-української війни Іванові Гайдару та Віктору Шевченку.

Чоловіки з різними долями навчалися в цій школі, жили у цьому селі. А коли вороги напали на Україну, воїни стали на захист свого села, своєї громади, своєї Батьківщини. Сміливі оборонці мужньо виконували бойове завдання і загинули Героями.

Вдячні земляки увіковічнили пам'ять про воїнів, встановивши на фасаді начального закладу, де навчалися полеглі захисники, меморіальні дошки на їх честь.

Детальніше про цю подію розповідається на офіційному сайті Миргородської міської ради за посиланням