Полтавська область
gov.ua Місцеве самоврядування України

Новини громад Миргородського району

24 Січня, 2022 р., 09:22
22 січня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №27/2022 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України", у якому зазначено: "За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зміцнення міжнародного авторитету України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагородити орденом "За заслуги" І ступеня СУХАНЯ Олександра Яковича – голову наглядової ради акціонерного товариства "Гадяцьке бурякогосподарство", Полтавська область.
21 Січня, 2022 р., 14:05
 У межах вшанування пам'яті захисників, які віддали життя за територіальну цілісність і незалежність України, на фасаді Миргородського ПТУ №44 відкрили меморіальну дошку миргородцю, випускнику цього закладу Олександру Зубченку.
21 Січня, 2022 р., 12:46
У Великобагачанській громаді живуть талановиті колядники та щедрувальники. Підтвердженням цьому є численні відео учасників онлайн-конкурсу «Колядує і щедрує дітвора», що розпочався наприкінці минулого року. Днями організатори, а це Великобагачанська селищна рада, визначили призерів та вручили їм подарунки - сертифікати на дитячі товари та солодощі.
11 Січня, 2022 р., 16:26
8 січня в спортивній залі Заводської ЗОШ №1 відбувся традиційний турнір з настільного тенісу на Кубок міського голови Заводської територіальної громади. У змаганнях взяли участь сорок два учасника - це школярі та студенти із міста Заводське та сіл Піски та Бодаква. Запекла боротьба точилася за всіма тенісними столами.
10 Січня, 2022 р., 14:23
Мелодійні колядки, піднесений урочистий настрій та затишна атмосфера одного з найбільших християнських свят – саме так дружна Великобагачанська громада відзначала Різдво Христове.
04 Січня, 2022 р., 14:23
Людмилу Миколаївну Сороку у селі Старий Хутір Гирявоісковецького старостату знають як доброзичливу і працелюбну жінку. А ще як матір, яка народила і до 8-річного віку виховала 5 дітей:  трьох доньок  – Наталію (1992 р.н.), Анастасію (2006 р.н.), Тетяну (2008 р.н.) та двох синів – Олександра (1996 р.н.) і Дмитра (2012 р.н.).
20 Грудня, 2021 р., 17:03
Відповідно до угоди про соціальне партнерство ПрАТ"Нафтогазвидобування" з  Великосорочинською сільською радою у 2021 році було заплановано реалізувати проєкт «Капітальний ремонт систем опалення, водовідведення, водопостачання та ганку терапевтичново відділення №3 с.Великі Сорочинці по вул. Перемоги, 78  Миргородського району Полтавської області» та заплановане фінансування в сумі 2 млн. грн.
15 Грудня, 2021 р., 11:33
У рамках реалізації проєкту, який здобув перемогу у конкурсі «Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2020 року», у Лохвицькій гімназії №1 відкрито портативну професійну фотовідеостудію.