Новини громад Миргородського району

02 Жовтня, 2023 р., 10:48
Відповідно до Указу Президента України № 604 від 29 вересня 2023 року, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" присвоєно ФЕДОРЧЕНКУ Олександру Івановичу – сержанту (посмертно). Найвищу державну відзнаку отримали рідні полеглого Героя у столиці.
02 Жовтня, 2023 р., 07:59
До Петрівсько-Роменської сільської ради надходило багато звернень щодо проблем проблем з рухом рейсових автобусів у населені пункти громади. Тож спільними зусиллями з нашим комунальним підприємством "Сервіс" відновлюємо рейс Гадяч – Миргород. Який розпочинає курсувати із 29 вересня 2023 року, крім середи та суботи.
08 Вересня, 2023 р., 12:27
П’ять громад із Полтавщини стали переможцями Ініціативи з відновлення шкіл «DECIDE Відбудова». Про це  повідомив Швейцарсько-український проєкт DECIDE та оголосив результати відбору громад для участі в Ініціативі з відновлення шкіл «DECIDE: Відбудова».
08 Вересня, 2023 р., 11:45
6 вересня на Першому каналі українського радіо прозвучало інтерв'ю з головою Сергіївської сільської територіальної громади Ігорем ЛІДОВИМ.
24 Серпня, 2023 р., 08:16
Усі громади Полтавщини запровадили сервіс електронного звернення.
22 Серпня, 2023 р., 17:51
Захоплюючий виїзний захід, де на дітей чекала неймовірна атмосфера розваг, відбувся біля Лохвицького міського будинку культури.
22 Серпня, 2023 р., 17:01
Понад 370 тисяч гривень зібрали творчі працівники й аматори сцени Гадяцького будинку культури для потреб воїнів Збройних Сил України!!!
20 Серпня, 2023 р., 16:00
У Миргороді переселенці з Харкова відкрили кафе. Доти не мали досвіду власної справи, але не побоялися на новому місці її почати.
15 Серпня, 2023 р., 17:00
На запрошення депутата селищної ради Володимира Журавля до Великої Багачки завітала народна артистка України Наталія Бучинська, щоб підтримати жителів нашої громади, подарувати хоч хвилинку радості та втіхи всім, хто чекає своїх рідних з цієї страшної війни, вклонитися тим, хто втратив найдорожчих у її пеклі, подякувати нашим воїнам-захисникам, вселити надію на краще майбутнє.
12 Травня, 2023 р., 16:21
Легендарний рушник, створений у рамках культурно-мистецького вишиваного проєкту «З Григорієм Сковородою у серці», присвячений 300-річчю від дня народження поета, завітав до міста Гадяч. Як і сам мандрівний філософ, рушник більше року подорожував Україною, а полотна торкалися руки десятків майстрів.