Новини громад Миргородського району

31 Жовтня, 2022 р., 10:01
Минуло 78 років від дня вигнання нацистів з української землі – і ось сьогодні свій сторічний ювілей відзначає визволитель, ветеран Другої світової війни, найстаріший житель Гадяцької громади Дмитро Усенко.
15 Жовтня, 2022 р., 10:28
У Миргородському літературно-меморіальному музеї Давида Гурамішвілі відкрилася фотовиставка «ВІЛЬНІ ЛЮДИ ВІЛЬНОЇ КРАЇНИ», автором якої є Анна Пилипчук - начальник служби зв’язку з громадськістю 831 бригади тактичної авіації. На виставці представлено 35 фото, які знайомлять відвідувачів з людьми, авіаторами, які захищали та захищають небо України - рятують від ворожих ракет і літаків, вступають у повітряні двобої, надають вогневу підтримку наземним військам, ведуть розвідку.
03 Жовтня, 2022 р., 14:34
 24 лютого росія розпочала широкомасштабне військове вторгнення в Україну, знищуючи мирне населення та влаштовуючи геноцид українців. До мирних планів українців своїми брудними чоботами увірвався окупант, який брязкає зброєю, забирає життя, розповідає нісенітниці про "порятунок", бомбить житлові будинки, обстрілює школи та лікарні, знищує налагоджену інфраструктуру.
30 Вересня, 2022 р., 14:32
Поліцейська станція розташована у селі Веприк Миргородського району, що за кількістю мешканців є найбільшим населеним пунктом Великобудищанської громади. Сучасне приміщення призначене для роботи двох поліцейських офіцерів, які обслуговують 20 сіл.
28 Вересня, 2022 р., 11:39
27 вересня міський голова Сергій Соломаха зустрівся з керівництвом Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка. Привід – особливий: підписання меморандуму про співпрацю між Миргородською міською радою і педагогічним університетом.
09 Вересня, 2022 р., 14:45
З нагоди 79-ї річниці визволення Гадяча від фашистських загарбників, за участю керівництва міської ради, представників колективів структурних підрозділів Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету, першого відділу Миргородського РТЦК та СП відбувся меморіальний мітинг та церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
09 Вересня, 2022 р., 14:29
9 вересня у Гоголевому відкрили пам’ятник дітям війни. Здійснився давній задум голови ветеранської організації Алли Писаренко, підбито підсумок великої організаційної та будівельної роботи, повідомляють на сторінці громади у фейсбуці.
05 Вересня, 2022 р., 09:18
Футбольний матч на підтримку ЗСУ відбувся 4 вересня у с. Великі Будища між командами «Ветерани футболу Великобудищанської громади» та «ПСЖ» (Полтавські спортивні журналісти).
31 Серпня, 2022 р., 08:13
На базі Гадяцького вищого професійно-аграрного ліцею відкрився "Дружній простір" — хаб для дітей та молоді, що постраждали від війни, пише Гадяч.City