У Миргороді харків'яни започаткували сімейний бізнес

Дата: 20.08.2023 16:00

Фото без описуУ Миргороді переселенці з Харкова відкрили кафе. Доти не мали досвіду власної справи, але не побоялися на новому місці її почати.

На Полтавщину родина Максима й Валерії Святченків переїхала з Салтівки. На той час жінка була вагітна. Народжувала вже тут.

Від пережитого сім’я оговтувалася кілька місяців. Далі зрозуміли: потрібно щось робити. Вибір пав на ресторанний бізнес, хоча до цього не мали такого досвіду. Вирішили: і самі працюватимуть, і робочі місця створюватимуть.

Так і склалося. Тепер у закладі працюють як місцеві жителі, так і переселенці з Краматорська, Маріуполя, Бахмута.

Також взяли участь у гранті від міжнародних партнерів. За отримані кошти закупили обладнання для свого закладу. Родину підтримали друзі, однодумці.

На досягнутому зупинятися не збираються. Постійно вдосконалюють меню, оновлюють обладнання, розширюють послуги.

Подружжя наголошує: «Це – сімейний бізнес. Тому всім займаємося самі. Навіть малюк живе з нами на роботі, бо ми тут із ранку до ночі. Символічно, що назва закладу – це початок наших імен. Розпочинати заново й фактично з нуля непросто, але воно того варте».

Джерело: Facebook #Миргородськарайоннадержавнаадміністрація