Усі громади Полтавщини запровадили сервіс електронного звернення

Дата: 24.08.2023 08:16

Фото без описуУсі громади Полтавщини запровадили сервіс електронного звернення.

Електронні звернення – це один з інструментів е-демократії. Вони допоможуть побудувати ефективну комунікацію громадян із владою та залучити людей до державотворення.

Через неадаптованість сайтів тергромад під єдиний формат алгоритм подання е-звернень до органів місцевого самоврядування може дещо відрізнятися.

Для того щоб подати е-звернення, необхідно:

▶️ перейти на сайт територіальної громади;

▶️ вибрати модуль Електронні звернення. Якщо його на сайті немає, необхідно натиснути Контакти – Форма для зворотного зв’язку.

▶️ зазначити у зверненні прізвище, ім’я та по батькові;

▶️ написати питання, зауваження, пропозиції, прохання або ж описати скаргу чи висловити вимоги;

▶️ зазначити електронну адресу, на яку надійде відповідь.

Е-демократія – це ефективні інструменти комунікації громадян із владою та залучення людей до державотворення.

95% громад запровадили електронні петиції та 90% – електронні консультації.

Працюємо далі. Наша мета – е-демократія в кожній громаді.

Проєкт реалізують завдяки співпраці громад та Полтавської ОВА з платформою E-dem за підтримки Програми EGAP.

Facebook #ПолтавськаОбласнаВійськоваАдміністрація