Полтавська область
gov.ua Місцеве самоврядування України

Новини громад Миргородського району

25 Серпня, 2021 р., 15:37
До Дня Незалежності України фасад Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П. Котляревського прикрасили муралом. Його автори - молоді художники- викладачі коледжу Олександр Бондаренко та Марина Клименченко. Настінний розпис із портретом Івана Петровича Котляревського став окрасою не лише будівлі коледжу, а й міста Гадяч.
24 Серпня, 2021 р., 08:24
У Миргороді відкрили оновлений дитячий майданчик. Подарунок з нагоди Дня Державного  Прапора та Дня Незалежності України  отримали маленькі миргородці від народного депутата України Олег Кулініча. Ігрова зона насичена різними елементами та знаходиться в центральній частині міста. За словами Олега Івановича, було приємно подарувати миргородській малечі черговий дитячий майданчик в рамках його постійно діючої програми.
20 Серпня, 2021 р., 15:39
На території Вельбівського цеху переробки деревини ДП "Гадяцький лісгосп" до річниці Незалежності України прикрасили територію.
18 Серпня, 2021 р., 13:20
17 серпня, після річної карантинної перерви у Великих Сорочинцях на Миргородщині розпочався ярмарок. Цього року він присвячений 30-річчю Незалежності України.
12 Серпня, 2021 р., 10:37
7 серпня у селі Мартинівка, що знаходиться у Великобудищанській громаді, відбулося свято жнив та день села. Жителів та гостей вітали заступник голови Миргородської районної ради Олег Карабка; голова Великобудищанської громади Микола Шаблій; голова ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство»,  депутат Полтавської обласної ради Олександр Сухань.
09 Серпня, 2021 р., 10:18
Поліцейська станція розташована у селі Красна Лука Краснолуцької громади, що об’єднує 19 сіл Гадяччини. Відтепер правопорядок в населених пунктах підтримуватиме свій поліцейський офіцер громади – старший лейтенант Дмитро Марченко, який переміг у конкурсному відборі та пройшов навчання за спеціальною програмою.
03 Серпня, 2021 р., 17:55
Напередодні державних свят Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України в населених пунктах громад наводять благоустрій. У жительок с.Степанівка Великобагачанської громади мами та доньки Світлани та Анастасії Новосад виникла ідея зробити ще один куточок свого села більш яскравим. Вони прикрасили автобусну зупинку художнім розписом, зробивши її своєрідним «обличчям» села, яке милує око односельцям та гостям.
03 Серпня, 2021 р., 14:17
2 серпня православні християни відзначають День пам'яті пророка Іллі. Саме цього дня у Воскобійниках відбулося свято села. У храмі Св.пророка Іллі зранку відбулося святкове церковне Богослужіння і трапеза.
03 Серпня, 2021 р., 11:39
31 липня у Декабристах вшанували жителів Декабристів та Великого Байраку на святі села.
02 Серпня, 2021 р., 15:26
У Сергіївській громаді Миргородського району відкрили поліцейську станцію, яка обслуговуватиме 13 населених пунктів. Вона стала 21-ю з-поміж тих, що були відкриті на Полтавщині в рамках реалізації проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади». Станція розташована у селі Сергіївка, на вул. Центральна, 15.