Голова Великобудищанської громади Микола Шаблій отримав високу нагороду

Дата: 22.11.2022 10:41

У День Гідності та Свободи і День Десантно-штурмових військ України Президент Володимир Зеленський вручив високі нагороди військовослужбовцям і цивільним громадянам.

«Сьогодні в нас два свята, поєднані сміливістю й волелюбністю українців. І сьогодні я маю честь відзначити державними нагородами тих, чия відвага береже свободу України й чия допомога захисту України гідна згадки в підручниках історії нашої держави», – зазначив Володимир Зеленський під час зустрічі в Білій залі Героїв України в Маріїнському палаці.

Президент зауважив, що в цій залі вже традиційно відзначають тих, хто зробив вагомий внесок у захист України та українців і чия хоробрість стала частиною нашої героїчної історії.

Серед тих, кому випала честь отримати відзнаки такого рівня, - голова Великобудищанської громади Микола Шаблій, який отримав орден "За мужність" III ступеня.

Вітаємо Миколу Івановича із заслуженою нагородою!