Новини громад Миргородського району

25 Липня, 2022 р., 15:38
25 липня у Миргородському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулася передача державної відзнаки дружині полеглого жителя Миргородської громади. Орден «За мужність» III ступеня, яким посмертно нагородили старшого сержанта Володимира Шульгіна, відповідно до Указу №220/2022 Про відзначення державними нагородами України, передали Юлії Григорівні секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій та офіцер відділення призову Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старший лейтенант Богдан Зубченко.
20 Липня, 2022 р., 13:56
Депатрамент соціального захисту Полтавської ОВА інформує про те, що Петрівсько-Роменська громада Миргородського району отримала підтримку від міжнародного фонду.
14 Липня, 2022 р., 15:42
З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України багато лікарів були змушені залишити рідні міста, свої робочі місця в пошуку безпеки. Нині у Шишацькій лікарні планового лікування, як повідомила директор комунального закладу, депутатка Миргородської районної ради Маргарита Хорольська, працюють два лікарі з числа внутрішньо переміщених осіб. Це – лікар-анестезіолог Ольга Юрченко і лікар-інтерн Владислав Соколовський. Обоє - із Харкова, працевлаштувалися в реанімаційному відділенні.
14 Липня, 2022 р., 14:06
8 липня відсвяткувала поважний ювілей жителька с.Балюки Великобагачанської громади Наталія Михайлівна Сергієць – цього дня їй виповнилося 95 років. З привітаннями та подарунками до Наталії Михайлівни завітали селищний голова Сергій Горбань та голова ветеранської організації Надія Журавель, староста Якимівського старостинського округу Руслан Мандалина.
20 Червня, 2022 р., 13:28
Багато з нас мають домашніх улюбленців, які радують кожного дня. А чи знали ви, що спеціально навчені собаки можуть здійснювати терапевтичний ефект?
23 Лютого, 2022 р., 16:03
22 лютого у Полтаві в межах загальних зборів Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка 2021 року – переможців обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», присвяченого 100-річчю від Дня народження письменника Володимира Малика.
23 Лютого, 2022 р., 12:14
Уявіть, що ви стали свідком того, як на вулиці людина знепритомніла. Чи знаєте ви, як діяти? А вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу до прибуття «швидкої» може відіграти вирішальну роль у порятунку життя. Для того, щоб отримати відповідні навички та у випадку надзвичайної ситуації мати змогу допомогти собі чи своїм близьким, миргородцям пропонують пройти навчання першої домедичної допомоги. Навчання організували на базі КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" за участю інструкторів Миргородської станції швидкої допомоги, повідомляють на сайті міськради.