Миргород відвідав начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін

Дата: 17.01.2023 15:12

Наприкінці минулого тижня  із плановим робочим візитом до Миргорода прибув голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Разом із делегацією у складі голови Миргородської районної ради Наталії Гирки, начальника Миргородської районної військової адміністрації Віталія Дяківнича, Миргородського міського голови Сергія Соломахи оглянули низку об'єктів, де, зокрема, триває будівництво чи реконструкція.

- Сучасне інфекційне відділення незабаром відкриють у Миргородській лікарні інтенсивного лікування.

Ремонт двоповерхової будівлі майже завершили. Палати обладнані подачею кисню, у кожній є окремий санвузол. Протягом минулого року лікарня поповнилася високоточним обладнанням, зокрема й діагностичним. Медзаклад забезпечений автономним опаленням, потужним генератором, є запас палива й води. Крім того, у підвалі одного з корпусів обладнане укриття.

- Центр естетичного виховання у Миргороді – один із закладів, де наші діти отримують всебічний розвиток. Вже завершена його масштабна реконструкція. Для цього витратили більше 28 млн грн, з яких 4,6 млн грн – кошти з міського бюджету, 418,8 тис. грн – обласний бюджет і 23 млн грн – кошти Європейського інвестиційного банку.

Замінили покрівлю, частково відремонтували фундамент, утеплили стіни, виконали внутрішнє оздоблення. Окремо провели заходи щодо заміни систем електро-, теплопостачання та вентиляції, створили умови безбар'єрності.Оновили сценічний майданчик та актову залу. Її забезпечили спеціальним сценічним світлом, а згодом – і звуковим обладнанням.

Близько 800 дітей відвідують різноманітні гуртки, студії та секції у Центрі. 10% вихованців – переселенці.

- Також під час робочого візиту оглянули один із місцевих санаторіїв.

«Продовжуємо дбати про переселенців, яких прихистила Полтавщина. Зокрема, плануємо розмістити до 400 внутрішньо переміщених осіб у Миргородському санаторії «Слава». Заклад потребує ремонту житлових приміщень, даху, вікон і санвузлів», – розповів Дмитро Лунін.

Із початку повномасштабної війни у цьому санаторії проживали 150 переселенців.

Детальний матеріал про подію - у відеосюжеті Міської телестудії "Миргород"

За матеріалами сайту Полтавської ОВА