Дві громади Миргородського району отримають гранти на відновлення шкіл

Дата: 08.09.2023 12:27

Фото без описуП’ять громад із Полтавщини стали переможцями Ініціативи з відновлення шкіл «DECIDE Відбудова». Про це  повідомив Швейцарсько-український проєкт DECIDE та оголосив результати відбору громад для участі в Ініціативі з відновлення шкіл «DECIDE: Відбудова».

Грант до 3,8 млн грн отримають Решетилівська міська рада та Терешківська територіальна громада.

Грант до 2,2 млн грн – Великобудищанська територіальна громада (на умовах співфінансування), Миргородська міська рада та Полтавська міська рада (на умовах співфінансування).

Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка став одним із переможців відбору територіальних громад на участь у ініціативі “DECIDE: ВІДБУДОВА. Ініціатива з відновлення шкіл” з облаштування укриттів у закладах загальної середньої освіти.

Джерело: http://myrgorod.pl.ua/news/myrgorodskyj-litsej-u-projekti-decide-vidbudova-initsiatyva-z-vidnovlennja-shkil