Рушник, який мандрував Україною, привезли до Гадяча

Дата: 12.05.2023 16:21

Легендарний рушник, створений у рамках культурно-мистецького вишиваного проєкту «З Григорієм Сковородою у серці», присвячений 300-річчю від дня народження поета, завітав до міста Гадяч. Як і сам мандрівний філософ, рушник більше року подорожував Україною, а полотна торкалися руки десятків майстрів.

Його презентували в Гадяцькій публічній бібліотеці під час засідання клубу «Панянка+». Вчитель початкових класів Ціпківської школи Краснолуцької громади Світлана Корнієнко розповіла про історію створення цього рушника та шлях, пройдений з Переяславщини на Полтавщину. Презентацію вишитого полотна присвятили Міжнародному дню сім’ї, який відзначається 15 травня. Адже рушник вишивався з надією на довге сімейне життя.

Джерело - сайт Гадяцької громади