У Комишнянській громаді триває ремонт приміщення під майбутній Дія Центр

Дата: 12.05.2023 14:22

Про це повідомив заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко у Facebook.

“Оглянули приміщення під майбутній Центр, наразі тут проводять ремонтні роботи. Уже цього року понад 8 тисяч жителів громади зможуть отримувати понад 100 адмінпослуг у зручних та комфортних умовах”, – зазначив Ігор Панченко.

Також разом з головою громади Володимиром Харченком обговорили питання цифровізації сфер освіти, культури, спорту й надання адмінпослуг. У межах проєкту “інтернет-субвенція” громада отримала 1,4 мільйона гривень, завдяки чому до швидкісного інтернету під’єднали 11 сіл і 39 соціальних закладів. Майже 5 тисяч мешканців отримали змогу скористатися оптичним інтернетом.

Ігор Панченко наголосив на важливості використання у шести місцевих школах освітніх інформаційних систем. Наразі вони там не запроваджені.

“Обговорили порядок наповнення Електронного реєстру спортивних споруд. До кінця III кварталу громада має ввести дані про 31 такий об’єкт”, – додав Ігор Панченко.

Інструменти електронної демократії в Комишнянській ТГ запроваджені. Тут успішно використовують е-консультації, е-звернення та е-петиції.