Муніципальне співробітництво у форматі Україна - Німеччина

Дата: 24.04.2023 15:31
Кількість переглядів: 622

Фото без опису21 квітня відбулося офіційне підписання угоди Договору про партнерство між Миргородською громадою та об'єднаною громадою Лангенлонсхайм-Штомберг (Німеччина). Миргородську громаду за кордоном на урочистій церемонії підписання документів представляла делегація  на чолі з керуючою справами виконавчого комітету Миргородської міської ради Антоніною Нікітченко. З німецької сторони договір підписав бургомістр громади Міхаель Цюфка. На заході також були присутні бургомістри населених пунктів цієї громади.

Відповідно до угоди про співробітництво, сторони зобов'язуються співдіяти у різних напрямках, зокрема, економічному, промисловому, захисту населення від надзвичайних ситуацій, освітньому, туристичному та інших сферах.

Під час онлайн зустрічі з колегами із німецького міста-побратима Миргородський міський голова Сергій Соломаха розповів про життя громади в умовах війни, про актуальні питання та виклики через воєнні дії в Україні. Подякував закордонним друзям за підтримку та допомогу нашій державі та громаді у ці важкі часи.

Міхаель Цюфка зазначив, що в деяких питаннях цифровізації освітнього процесу Миргородська громада навіть випереджає німецькі. Під час розмови очільники громад домовилися про напрямки взаємодії, про візити дітей до німецької громади, а після закінчення війни - відпочинок німецьких дітей у Миргороді.

Сергій Павлович висловив сподівання, що партнерство між громадами буде дієвим та плідним, а після війни співпраця вийде на новий рівень.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


За матеріалами сайту Миргородської міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора