Батькам загиблого захисника вручили Орден "За мужність" ІІІ ступеня

Дата: 14.03.2023 12:29

13 березня в стінах рідної Краснолуцької школи відбулась церемонія нагородження Орденом "За Мужність" ||| ступеня посмертно старшого солдата Потапенка Віталія Анатолійовича, який віддав життя за незалежність нашої Держави.

На церемонії були присутні: Краснолуцький сільський голова- Віктор Васильович Романенко Голова Миргородської районної ради- Гирка Наталія Олексіївна Начальник першого відділення Миргородського РТЦК та СП-Микола Володимирович Овчаренко.

Орден вручили батькам солдата Віталія Потапенка- НаталіїОлександрівні та Анатолію Івановичу. Щира подяка родині, яка виховала і підтримувала нашого Героя. Якщо в Україні є такі герої, то Перемога обов'язково буде.

Довідково: Загинув боєць 6 червня 2022-го року поблизу села Званівка Донецької області. Воїнові було 25 років.