У Воскобійниках Шишацької селищної територіальної громади відбулося свято села

Дата: 03.08.2021 14:17

2 серпня православні християни відзначають День пам'яті пророка Іллі. Саме цього дня у Воскобійниках відбулося свято села. У храмі Св.пророка Іллі зранку відбулося святкове церковне Богослужіння і трапеза.

Урочистості та святкування проходили на стадіоні. Для дітей діяли атракціони та забави, ростові ляльки, аква-грим, гліттер-тату та пінна вечірка, а для усіх гостей – фотозони та виставки художніх робіт. Вразили красою великі короваї, які виготовили умілі господині СТОВ «Воскобійники».

На великій сцені звучали вітальні слова від почесних гостей – голови Миргородської районної ради Наталії Гирки, голови Миргородської РДА Віктора Іваненка, керівника СТОВ «Воскобійники», депутата Полтавської обласної ради Валерія Капленка. Наталія Олексіївна вручила подяку Миргородської райради за розвиток сільського господарства Миргородщини, наповнення бюджету громади та активну громадянську позицію керівнику СТОВ "Воскобійники" Валерію Капленку.

Атмосферу свята та гарний настрій створювали самодіяльні артисти та колективи Воскобійницького, Шишацького та Бірківського будинків культури. Родзинкою святкувань стали виступи переможниці талант-шоу «Х-фактор» Еліни Іващенко, гутру «ТІК» та співака Сергія Піскуна.

Упродовж свята організатори свята вшановували селян поважного віку, ювілярів, передовиків праці. За спортивні досягнення – а саме за здобутий титул Чемпіонки Європи із сумо привітали вихованку Воскобійницької школи Каріну Білоус.