Спортивний вікенд у Миргороді

Дата: 19.07.2021 13:29
Кількість переглядів: 653

У суботу та неділю в Миргороді вирувало спортивне свято. 17 липня на корті у центрі міста та на спортивному майданчику СШ №5 змагалися баскетболісти, які приїхали з різних куточків Полтавщини на турнір з баскетболу 3х3.

Аматори та професіонали змагалися у кількох вікових категоріях та  упродовж дня радували своїми виступами вболівальників.  Найгучніше слова підтримки лунали місцевим гравцям.

У старшій групі (U-17) перемогу у фіналі здобула команда “ШиК”, яка  перемогла команду БК “Петрович” з рахунком 20:8. Переможцем обласного турніру стала команда Миргородської ДЮСШ, тренер Ірина Шавгарова. "SOUTHERNGENTLEMAN’S"  показали блискучу гру та перемогли "ДДТ" із рахунком 18:15. Кращим гравцем турніру став Михайло Мітіріч.

У нагородженні переможців турніру взяли участь: голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій, депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко, представник Федерації баскетболу України Дмитро Липовцев. Вони вручили баскетболістам медалі та подарунки. Побажали спортсменам подальших успіхів та подякували головному меценату дійства - народному депутату України Олегу Кулінічу.

Після цього відбувся слем Данк Шоу від спеціально запрошеної зірки спорту, чемпіона світових данк-контестів, майбутнього учасника Олімпійських ігор в Токіо Вадима Піддубченка "Міллера" та автограф-сесія із зіркою.

А вже 18 липня відбулися матчі 4 туру чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед чоловіків та жінок. У чоловіків змагалися 14 команд. У плей-оф вийшли Профільтех, Red Star, Промбудсфера, Контора, Чача, збірна України U-17, Енергодарський Стиль та Spartans. У підсумку в фіналі Профільтех здолав Spartans – 18:13. Чемпіонські нагороди вибороли Роман Дмитренко, Олександр Руденко, Олександр Шепелєв, Юрій Шкондя. У жіночій категорії змагалися дев`ять команд. До плей-оф вийшли збірна України U-17, Франківськ-ПНУ-2, Франківськ-ПНУ-3, Франківськ-ПНУ-4. У фіналі друга команда Франківська перемогла третю – 18:16. Чемпіонками туру стали Ольга Боровець, Вероніка Космач, Дарина Завертайло. Переможці та кращі гравці команд отримали медалі, призи та цінні подарунки.

Офіційне нагородження переможців відбулося увечері 18-го липня. Учасників, переможців, глядачів і вболівальників привітали міський голова Сергій Соломаха, секретар міської ради Олександр Гуржій, представники Федерації баскетболу України. Сергій Павлович подякував усім, хто провів два спекотні дні в Миргороді на видовищному святі баскетболу, та потиснув руки найкращим баскетболістам - переможцям  4 туру чемпіонату України з баскетболу 3х3.

Після нагородження на всіх  чекало феєричне музичне шоу та дискотека. У Миргороді співали TENK та Kraevskaya. А на завершення - спеціальні гості свята - рок-гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

Спортивне та розважальне дводенне дійство в Миргороді вібулося за підтримки народного депутата України Олега Кулініча.