У Краснолуцькій громаді відкрили поліцейську станцію

Дата: 09.08.2021 10:18
Кількість переглядів: 331

Фото без описуПоліцейська станція розташована у селі Красна Лука Краснолуцької громади, що об’єднує 19 сіл Гадяччини. Відтепер правопорядок в населених пунктах підтримуватиме свій поліцейський офіцер громади – старший лейтенант Дмитро Марченко, який переміг у конкурсному відборі та пройшов навчання за спеціальною програмою. 

В урочистому відкритті станції взяли участь представники органів місцевого самоврядування та керівництва поліції: Віктор Романенко, голова Краснолуцької тергромади, Роман Ніколаєнко, начальник управління превентивної діяльності поліції області, Петро Токар, начальник відділення №1 (Гадяч) Миргородського райвідділу поліції.

У приміщенні поліцейської станції, що відреставроване бюджетним коштом сільської ради, є необхідні меблі та оргтехніка. Роман Ніколаєнко зазначив: «Створення поліцейських станцій сприяє максимальному наближанню нарядів поліції до найвіддаленіших куточків сільської місцевості, а головне – їх оперативному реагуванню на виклики громадян».

Голова тергромади побажав поліцейському офіцеру плідної роботи й запевнив у максимальній підтримці правоохоронця в його службовій діяльності.

Дмитро Марченко, не зважаючи на велику відповідальність, бачить в роботі поліцейського офіцера чимало позитивів. «По-перше, я постійно на території громади. Офіцера не залучають до забезпечення порядку та публічної безпеки в інших населених пунктах. Я маю можливість більше часу приділяти профілактиці. Зокрема, спілкуватися з порушниками спокою громади (серед таких: особи, які зловживають алкоголем, хулігани, домашні кривдники), контролювати їх дозвілля та коригувати поведінку. Також є час для відвідування літніх людей, щоб поцікавитися їх справами й застерегти від шахрайств та інших злочинів. Більше уваги можна приділити особам, які перебувають на спеціальних профілактичних обліках (раніше судимі; засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі; неповнолітні правопорушники). А також здійснювати соціально-правовий патронат над сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах», – наголосив старший лейтенант поліції.


За інформацією офіційного сайту Національної поліції 

Фото без описуФото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора