Новини громад Миргородського району

14 Квітня, 2021 р., 15:37
До 35-х роковин Чорнобильської трагедії у Гадячі в районі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №4 імені Лесі Українки висаджено алею на честь героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Повідомляють на сайті Гадяцької міської ради.
13 Квітня, 2021 р., 17:27
Працівники комунального рідприємства "Сарське" врятували природну пам'ятку "Липка". 13 квітня були проведені роботи по оздоровленню дерева, видалені сухі та заражені омелою гілки. Повідомляють на сайті Гадяцької громади .
09 Квітня, 2021 р., 10:51
Для створення комфортних умов праці офіцера поліції облаштовують приміщення поліцейської станції. Наразі завершуються ремонтні роботи, а також найближчим часом планують придбати автомобіль. Повідомляють на сторінці Сергіївської ТГ у мережі facebook.
09 Квітня, 2021 р., 09:19
8 квітня у Миргороді презентували проєкт майбутніх велодоріжок, які в цьому році планують збудувати в центральній частині міста по вулиці Гоголя. Повідомляють на офіційному сайті міської ради.