Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов представив очільника Миргородської райдержадміністрації Віктора Іваненка

Дата: 15.04.2021 12:35

Фото без опису

15 квітня у Миргороді під час робочого візиту голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов офіційно представив керівника Миргородської РДА Віктора Іваненка.

Участь у заході взяли: перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, депутати Полтавської обласної ради та голови депутатських фракцій Миргородської районної ради восьмого скликання.

Нагадаємо, Президент України підписав розпорядження про призначення В.Іваненка головою РДА 7 квітня, офіційно вручили його – сьогодні.

Повідомляють "Новини Полтавщини"