Розпочато ремонт дороги Лохвиця - Гадяч

Дата: 27.04.2021 15:04

Служба автомобільних доріг у Полтавській області повідомляє про початок ремонту автодороги Лохвиця - Гадяч.

Це перший масштабний ремонт цього автошляху за майже 50 років. Наразі триває холодне фрезерування пошкоджених шарів дорожнього одягу. Після цього буде проведено підсилення основи шляхом влаштування шару регенерації та укладено два шари асфальтобетонного покриття, встановлено нові дорожні знаки, нанесено розмітку. На даній ділянці працює компанія "Альтком".

Довідково: Автомобільна дорога Т-17-05 Лохвиця – Гадяч споруджена в 1962-1965 роках. З 1971 по 1973 рр виконувалася реконструкція автодороги, в процесі якої було підсилено існуючий дорожній одяг та виконано уширення земляного полотна і проїзної частини.

Здебільшого по автошляху Лохвиця – Гадяч – Охтирка – КПП «Велика Писарівка» здійснюються перевезення сільськогосподарських вантажів, продукції та техніки нафтогазового комплексу, будівельних матеріалів. Інтенсивність руху сягає до 3000 транспортних засобів на добу.

Загальна протяжність автошляху – 164,3 км, в межах Полтавської області – понад 73 км.

За матеріалами офіційної сторінки Служби автомобільних доріг у Полтавській області