У Сергіївці продовжуть реалізацію проєкту "Поліцейський офіцер громади"

Дата: 09.04.2021 10:51

Для створення комфортних умов праці офіцера поліції облаштовують приміщення поліцейської станції. Наразі завершуються ремонтні роботи, а також найближчим часом планують придбати автомобіль. Повідомляють на сторінці Сергіївської ТГ у мережі facebook.

Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Детальніше про проєкт - у відеоролику