Новини громад Миргородського району

17 Травня, 2021 р., 15:41
В урочистостях по вшануванню пам'яті грузинського класика взяли участь представники Посольства України в Грузії, міської влади, Полтавської торгово-промислової палати, грузинської діаспори в Україні. Спільний захід, ініційований Посольством України Грузії, відбувався через платформу zoom, тож учасники спілкувалися та бачили, що відбувається синхронно у Миргороді та у Тбілісі. 
14 Травня, 2021 р., 12:14
Триває голосування за проєкти у конкурсі «Наша громада»
13 Травня, 2021 р., 11:04
Комишнянська селищна громада налагоджує транспортне сполучення між населеними пунктами. Для цього за кошти місцевого бюджету придбали два новенькі автобуси. Комфортні транспортні засоби зі зручними сидіннями наразі проходять усі відповідні процедури реєстрації, після яких одразу розпочнуть роботу. Профільні відділи вже працюють над схемами маршрутів та обирають зручний для жителів час відправлення автобусів.
13 Травня, 2021 р., 10:48
У Києві 11-13 травня триває Міжнародна туристична виставка "UITT "Україна - Подорожі та Туризм". Потужний туристичний потенціал Миргородського субрегіону презентували представники відділу економічного прогнозування і туризму міської ради та курорту "Миргород". Відвідувачі виставки цікавилися туристичними маршрутами, санаторно-курортним відпочинком. Родзинкою презентації став віртуальний тур містом за допомогою доповненої реальності.  
13 Травня, 2021 р., 10:17
7 травня у Краснолуцькій сільській територіальній громаді відкрив двері для відвідувачів ЦНАП, що розташований у приміщенні будинку культури. Центр створено завдяки спільній співпраці українських та швецьких експертів-партнерів програми «U-LEAD з Європою».
09 Травня, 2021 р., 16:29
9 травня з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося покладання квітів до Меморіального комплексу воїнам Південно-Західного фронту в урочищі Шумейкове, що в Миргородському районі. У заході взяли участь: голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін, заступник голови Миргородської районної ради Олег Карабка, голова Миргородської РДА Віктор Іваненко, голова Сенчанської громади Миргородського району Наталія Сліпухова, ветерани та громадськість.
06 Травня, 2021 р., 17:45
Елементи вулично-шляхового обладнання встановили біля нерегульованих пішохідних переходів навпроти Шишацького обласного ліцею та Шишацької загальноосвітньої школи імені В.І. Вернадського. Їх мета - привертати увагу юних пішоходів та автомобілістів до безпеки дорожнього руху.
06 Травня, 2021 р., 12:25
6 травня у міському парку «Перемога», що в центрі Гадяча, висадили алею магнолій. Місце для рослин готували ретельно: в лунки для висаджування магнолій насипали торф’яний грунт та добриво, гарно полили. На придбання саджанців із бюджету напередодні виділили  7 тисяч гривень.
05 Травня, 2021 р., 16:29
Об"єкт розпочали зводити ще 2018 року, і тоді він мав усі шанси стати черговим довгобудом. Згодом його включили до програми «Велике будівництво» та спрямували фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, повідомляє на своїй фейсбук-сторінці голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Раніше уроки фізкультури проводили на спортивному майданчику, а взимку – у пристосованому приміщенні. Тепер не лише учні зможуть повноцінно займатися спортом, а в позаурочний час – і мешканці громади, зазначив Олег Синєгубов.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора