Новини громад Миргородського району

15 Червня, 2021 р., 16:24
Результатом навчальної практики студентів ІІ курсу Миргородського фахового коледжу імені Миколи Гоголя Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" стало художнє оформлення зупинок громадського транспорту у Миргородській територіальній громаді.
15 Червня, 2021 р., 14:51
Деталі  проведення етнофестивалю «Весілля гуляй, Лохвицький край!», який відбудеться 19 червня о 16.00 в Сосновому парку м. Лохвиця,  напередодні обговорили на робочій нараді у першого заступника міського голови Сергія Шрамка, повідомляють на сайті Лохвицької міської ради.
15 Червня, 2021 р., 11:36
Авторка проєкту - підприємець, депутат Миргородської міської ради Олена Булойчик. Це чергова ініціатива активістки нашого міста,  яка зуміла об'єднати соціально активних людей навколо ідеї розвитку нашого міста, вітаючи бізнес-леді з  відкриттям кав'ярні, зазначила заступник міського голови Наталія Молочко. Суть цього проєкту полягає в тому, що 80% прибутку кав'ярні  буде спрямовано на громадські ініціативи.
10 Червня, 2021 р., 20:35
Вихованка Шишацької ДЮСШ, студентка Полтавського педуніверситету Катерина Самсоненко здобула перемогу на Всеукраїнських змаганнях з кульової стрільби.
10 Червня, 2021 р., 18:37
9 червня працівники благоустрою та виконавчого комітету Гоголівської селищної ради упорядкували прилеглу територію до колишнього маєтку пана Лук'яновича, що в Мар'янському, біля пам'ятки місцевого значення - Шевченківського дуба.
10 Червня, 2021 р., 13:44
У Гадяцькій міській центральній лікарні почали робити діагностику на комп'ютерному томографі. Пультова КТ знаходиться в оновленому приймальному відділенні.
03 Червня, 2021 р., 16:49
31 травня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький у супроводі голови Миргородської районної ради Наталії Гирки та голови Миргородської райдержадміністрації Віктора Іваненка з робочим візитом відвідав Ромоданівську громаду.
01 Червня, 2021 р., 18:08
Першого червня у багатьох громадах Миргородщини відбулися свята до дня захисту дітей. І хоча погода зовсім не сприяла розвагам, та святковий настрій дітям та дорослим дарували учасники свята та організатори.
31 Травня, 2021 р., 14:30
Можливості та перспективи для подальшого партнерства Миргородської громади та Європейського Союзу обговорили у Миргороді під час зустрічі з Послом Європейського Союзу в Україні, головою Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом.
26 Травня, 2021 р., 21:44
26 травня у Шишацькому обласному науковому ліцеї-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради відбулося свято останнього дзвоника. Серед почесних гостей на святі – голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та голова Миргородської РДА Віктор Іваненко.