У Миргороді відкрили першу соціальну вело кав’ярню

Дата: 15.06.2021 11:36

Авторка проєкту - підприємець, депутат Миргородської міської ради Олена Булойчик. Це чергова ініціатива активістки нашого міста,  яка зуміла об'єднати соціально активних людей навколо ідеї розвитку нашого міста, вітаючи бізнес-леді з  відкриттям кав'ярні, зазначила заступник міського голови Наталія Молочко. Суть цього проєкту полягає в тому, що 80% прибутку кав'ярні  буде спрямовано на громадські ініціативи.

А  перейняли цю ідею у франківських колег під час одного із візитів, розповіла  голова Миргородської районної ради Наталія Гирка. Вона також привітала Олену Булойчик  та побажала успіху команді інвесторів, які підтримали цей проєкт та долучилася до його реалізації.  Того ж дня у межах заходу було проведено різноманітні конкурси, акції, розваги та велопробіг «Кавовий настрій» у супроводі поліції.

Розташована соціальна вело кав'ярня у сквері Пам'яті Героїв Чорнобиля, повідомляють на офіційному сайті Миргородської міської ради