Новини громад Миргородського району

05 Квітня, 2021 р., 12:03
Ліс називають зеленими легенями планети. Аби зберегти та примножити лісові насадження, працівники ДП "Гадяцький лісгосп" провели лісокультурну кампанію та уже заліснили 107 га лісових земель.
02 Квітня, 2021 р., 12:40
Відділення денного перебування "Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради" пропонує оздоровчі послуги людям, котрі перехворіли на COVID-19.
01 Квітня, 2021 р., 10:52
1 квітня до 212-ї річниці від дня народження Миколи Гоголя миргородці вшанували пам'ять великого класика покладанням квітів. Дотримуючись усіх карантинних обмежень, участь у покладанні взяли заступник голови Миргородської районної ради Олег Карабка, заступник голови Миргородської райдержадміністрації Віталій Хоменко, керуюча справами виконавчого комітету Миргородської міської ради Антоніна Нікітченко та депутат міської ради, керівник відділу освіти Тетяна Колибельнік.
31 Березня, 2021 р., 10:30
30 березня в режимі відеоселектору відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області за участі голови Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубова, членів регіональної комісії ТЕБ і НС, головів районних державних адміністрацій та керівників органів місцевого самоврядування.
26 Березня, 2021 р., 16:52
За минулу добу у Миргородській громаді було зареєстровано 32 нових випадки заслаблих на коронавірусну інфекцію.