До 212-ї річниці від дня народження Миколи Гоголя

Дата: 01.04.2021 10:52

1 квітня до 212-ї річниці від дня народження Миколи Гоголя миргородці вшанували пам'ять великого класика покладанням квітів. Дотримуючись усіх карантинних обмежень, участь у покладанні взяли заступник голови Миргородської районної ради Олег Карабка, заступник голови Миргородської райдержадміністрації Віталій Хоменко, керуюча справами виконавчого комітету Миргородської міської ради Антоніна Нікітченко та депутат міської ради, керівник відділу освіти Тетяна Колибельнік.

Народився Микола Гоголь 1 квітня 1809 року у містечку Великі Сорочинці Миргородсього повіту Полтавської області. Походив з відомого роду Гоголів-Яновських. Микола Васильович був відомим на увесь світ письменником, філософом, етнографом, фольклористом. У своїх творах він сформував уявлення про українців, про магічну природу, героїчне минуле, культуру побуту і традиції.