Новини громад Миргородського району

31 Серпня, 2021 р., 17:22
28 серпня у Великій Багачці на мальовничому березі Псла в кафе "Едем" відбувся шаховий турнір пам'яті Миколи Івановича Вороненка. Вшанувати пам' ять неодноразового чемпіона Великобагачанського району з шахів прибуло 12 кращих шахістів селища.
30 Серпня, 2021 р., 12:41
28 серпня у с.Остапівка, що у Комишнянській громаді, відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів, пам’яті земляка полеглого на території іншої держави Василя Синящока.
28 Серпня, 2021 р., 11:28
27 серпня у Великосорочинській громаді відбулося вшанування 110-ї річниці відкриття пам’ятника М.В.Гоголю та покладання квітів до підніжжя монументу, повідомляють на сайті громади.
27 Серпня, 2021 р., 12:25
У Петрівсько-Роменській громаді до державних свят - Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України відбувся велопробіг за маршрутом Ручки – Петрівка-Роменська – Венеславівка – Середняки – Коновалове – Ветхалівка. У патріотично-спортивному заході взяли участь близько 30 жителів Ручок, Петрівки-Роменської та Середняків. За 6 годин вони подолали 45 кілометрів дорогами та бездоріжжям. На фінальній точці маршруту, у Ветхалівці учасників велопробігу частували смачною ухою.
25 Серпня, 2021 р., 15:44
24 серпня у Києві відбувся святковий Парад військ та військової техніки, на якому зокрема демонстрували і авіаційну техніку. Участь у ньому взяли літаки СУ-27, які мають постійну дислокацію на території 831 бригади тактичної авіації у Миргороді.
25 Серпня, 2021 р., 15:37
До Дня Незалежності України фасад Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П. Котляревського прикрасили муралом. Його автори - молоді художники- викладачі коледжу Олександр Бондаренко та Марина Клименченко. Настінний розпис із портретом Івана Петровича Котляревського став окрасою не лише будівлі коледжу, а й міста Гадяч.
24 Серпня, 2021 р., 08:24
У Миргороді відкрили оновлений дитячий майданчик. Подарунок з нагоди Дня Державного  Прапора та Дня Незалежності України  отримали маленькі миргородці від народного депутата України Олег Кулініча. Ігрова зона насичена різними елементами та знаходиться в центральній частині міста. За словами Олега Івановича, було приємно подарувати миргородській малечі черговий дитячий майданчик в рамках його постійно діючої програми.
20 Серпня, 2021 р., 15:39
На території Вельбівського цеху переробки деревини ДП "Гадяцький лісгосп" до річниці Незалежності України прикрасили територію.
18 Серпня, 2021 р., 13:20
17 серпня, після річної карантинної перерви у Великих Сорочинцях на Миргородщині розпочався ярмарок. Цього року він присвячений 30-річчю Незалежності України.
12 Серпня, 2021 р., 10:37
7 серпня у селі Мартинівка, що знаходиться у Великобудищанській громаді, відбулося свято жнив та день села. Жителів та гостей вітали заступник голови Миргородської районної ради Олег Карабка; голова Великобудищанської громади Микола Шаблій; голова ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство»,  депутат Полтавської обласної ради Олександр Сухань.