Змагалися шахісти

Дата: 31.08.2021 17:22

28 серпня у Великій Багачці на мальовничому березі Псла в кафе "Едем" відбувся шаховий турнір пам'яті Миколи Івановича Вороненка. Вшанувати пам' ять неодноразового чемпіона Великобагачанського району з шахів прибуло 12 кращих шахістів селища.

Змагання пройшли в цікавій безкомпромісній боротьбі, в результаті якої три учасники набрали по 5 очок. Переможця визначили за системою підрахунку очок коефіцієнта Бухгольца і ним став Ульві Гусейнов, друге місце посів Анатолій Карпов, третє - Сергій Півінський.

Всі учасники отримали буклети про громаду від селищної ради та грошові винагороди від спонсорів турніру - синів Миколи Вороненка Олександра та Віктора, Володимира Журавля і Геннадія Грибовода.

Призери нагороджені також грамотами та медалями місцевого осередку ВФСТ "Колос".

За матеріалами фейсбук-сторінки Великобагачанської селищної ради