Новини спорту із Комишнянської громади

Дата: 30.08.2021 12:41

28 серпня у с.Остапівка, що у Комишнянській громаді, відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів, пам’яті земляка полеглого на території іншої держави Василя Синящока.

Перед початком змагань до всіх присутніх з вітальними словами звернулися голова Комишнянської селищної ради Володимир Харченко та директор ТОВ "Батьківщина-Нива" Микола Віташ. Вони побажали всім учасникам змагань миру, міцного здоров’я, гарного настрою та перемоги найсильнішим.

Сильнішими в цей день були футболісти смт Комишня, на другому місці команда с.Попівка, третє місце посіли учасники Петрівсько-Роменської ОТГ, грамоту за участь отримали спортсмени с. Черевки.

Кубок команді-переможцю вручила мати загиблого воїна-інтернаціоналіста Василя Синящока - Ганна Яківна Синящок.