Свято жнив та день села у Мартинівці

Дата: 12.08.2021 10:37

7 серпня у селі Мартинівка, що знаходиться у Великобудищанській громаді, відбулося свято жнив та день села. Жителів та гостей вітали заступник голови Миргородської районної ради Олег Карабка; голова Великобудищанської громади Микола Шаблій; голова ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство»,  депутат Полтавської обласної ради Олександр Сухань.

Почесні грамоти Миргородської районної ради та Миргородської РДА за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди Дня села отримали:

КИРИЧКО Віктор Петрович - комбайнер ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство»,

ІЩЕНКО Олександр Миколайович - водій ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство».

ГОРОПАШНИЙ Олександр Григорович - будівельник ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство»,

НОНКА Наталія Миколаївна – завідувач їдальнею ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство».

Також відзнаку від керівництва району отримав Олександр СУХАНЬ. Заступник голови Миргородської районної ради Олег Карабка адресував подяку за сумлінну багаторічну працю, спрямовану на розвиток сільського господарства Миргородщини, наповнення бюджету громади та активну громадянську позицію.

Святкове дійство вразило високим рівнем підготовки та організації. Концертну програму підготували артисти Полтавської філармонії.