Постановою № 5487 затверджено нові межі Миргорода

Дата: 18.06.2021 11:51

17 червня Парламентом прийнято постанову № 5487 про зміну і встановлення меж міста Миргород. Документом міська територія збільшується на 1398,91 гектара. Відтак нині його територія становить загальну площу 4265,05 гектара, згідно з проектом землеустрою, повідомляють на сайті міськради.

Це питання довго не виносили на розгляд парламентарії, та завдяки  народному депутату Олегу Кулінічу, постанова прийнята 293 голосами.

Постановою юридично та фактично закріпляються межі міста Миргород, і, як наслідок, створюються сприятливі умови для територіального розвитку, ефективного використання території, урегульовуються земельна документація та надходження від плати за землю та інших податків до місцевого бюджету. Це абсолютно технічне питання, але воно дуже важливе для Миргородської громади, коментує документ міський голова Сергій Соломаха.

Міська територія збільшиться за рахунок сільських територій: Біликів, Вовнянки, Гаркушинців, Шахворостівки, Ярмаків.