Наші земляки стали володарями Премії Полтавської обласної ради імені М.В.Скліфософського

Дата: 18.05.2021 11:14

17 травня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського, яка заснована для підвищення авторитету професії лікаря у суспільстві, рівня мотивації праці медиків. Провів засідання заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Олег Бєлоножко.

Члени журі ознайомилися з матеріалами, поданими на здобуття Премії, розглянули медичну діяльність та професійні досягнення номінантів.

За результатами голосування, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського у 2021 році стали зокрема і жителі Миргородського району:

– у номінації «Кращий лікар-хірург» –  Валерій Кулик, лікар-хірург хірургічного відділення комунального некомерційного підприємства «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради.

– у номінації «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров’я» -  Леонід Гавловський, головний лікар, лікар акушер-гінеколог Комунального некомерційного підприємства «Великобагачанська центральна лікарня» Великобагачанської селищної ради Полтавської області.

– у номінації «Краща медична сестра ( фельдшер, акушерка)» – Наталія Коваленко, сестра медична палатна інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» Миргородської міської ради;  Наталія Зінченко, сестра медична терапевтичного відділення комунального некомерційного підприємства Лохвицької міської лікарні.

– у номінації «Краща медична сестра будинку-інтернату (пансіонату)» – Наталія Панасенко, сестра медична Гадяцького геріатричного будинку-інтернату.

Вітаємо наших земляків із перемогою!

За матеріалами сайту Полтавської обласної ради