Відкриття поліцейської станції у Сергіївці

Дата: 02.08.2021 15:26
Кількість переглядів: 657

Фото без описуУ Сергіївській громаді Миргородського району відкрили поліцейську станцію, яка обслуговуватиме 13 населених пунктів. Вона стала 21-ю з-поміж тих, що були відкриті на Полтавщині в рамках реалізації проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади». Станція розташована у селі Сергіївка, на вул. Центральна, 15. 

Віднині тут працюватиме свій поліцейський офіцер громади – старший лейтенант Андрій Пасько. Правоохоронець обслуговуватиме понад 3,5 тисячі населення з 13 сіл, що входять до складу Сергіївської громади.

В урочистому відкритті нового приміщення взяли участь представники органів місцевого самоврядування та керівництва поліції, зокрема: Ігор Лідовий, голова Сергіївської тергромади, Роман Ніколаєнко, очільник управління превентивної діяльності поліції області та Петро Токар, начальник відділення №1 (Гадяч) Миргородського райвідділу поліції.

Роман Ніколаєнко повідомив: «На станції створені необхідні умови для прийому громадян, опрацювання інформації та відпочинку офіцера. Окрім того, завдяки підтримці тергромади, у поліцейського є службовий автомобіль Renault Duster». 

Як зазначив очільник управління превентивної діяльності Главку поліції, поліцейська станція у громаді – це, по-перше, зручність для місцевих жителів, які можуть звернутися до представника влади; по-друге, для самого правоохоронця, який контролює правопорядок на території та швидко реагує на зміни в оперативній обстановці.


Повідомляють на сайті Національної поліції 

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора