У Гоголівській громаді відкрили поліцейську станцію

Дата: 09.11.2021 15:24

4 листопада у центрі Гоголівської громади урочисто відкрили сучасну поліцейську станцію.

У заході взяли участь Гоголівський селищний голова Володимир Даценко, начальник УПД ГУНП в Полтавській області підполковник поліції Роман Ніколаєнко, начальник відділення поліції №3 Миргородського РВП ГУНП підполковник поліції Євгеній Сліпченко.

Поліцейська станція обслуговуватиме територію Гоголівської селищної ради із населенням понад 5 тисяч осіб. На  станції базуватиметься поліцейський офіцер громади капітан поліції Олег Миколайович Бульвін, який для виконання своїх службових обов'язків забезпечений службовим автомобілем Renault Duster.

Після урочистого відкриття гості оглянули нове службове приміщення, де є робоча зона та кімната відпочинку. У будівлі за рахунок місцевого бюджету зроблено ремонт та підведено всі комунікації.

За матеріалами сайту Гоголівської громади