Президент України Володимир Зеленський вручив ордени "Золота Зірка" миргородським авіаторам (посмертно)

Дата: 26.08.2022 11:27

Особистості, які ще за життя стали найкращими. Ордени «Золота Зірка», за якими не просто подвиги героїв, а врятовані життя українців і обов'язкова поразка російських окупантів.

Льотчики-винищувачі полковник Олександр Оксанченко та майор Степан Чобану не один рік служили пліч-о-пліч в одній бригаді тактичної авіації. Кожен мав десятки років вислуги та тисячі годин нальоту. Обидвоє від 24 лютого виконували бойові вильоти.

За визначну особисту мужність і героїзм, Указом Президента України льотчикам присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Глава держави передав нагороди дружині та доньці Героя України полковника Олександра Оксанченка. «Золоту Зірку» з рук Президента України отримала дружина майора Степана Чобану.

Подвиг тих, хто зупинив російську навалу й наближає ПЕРЕМОГУ, назавжди буде в пам'яті усіх прийдешніх поколінь Українців.

Вічна пам'ять воїнам, які віддали своє життя за нашу Батьківщину...

За інформацією 831 бригади тактичної авіації у соц.мережах