Миргородська міська рада та Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Короленка підписали меморандум про співпрацю

Дата: 28.09.2022 11:39
Кількість переглядів: 534

Фото без опису27 вересня міський голова Сергій Соломаха зустрівся з керівництвом Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка. Привід – особливий: підписання меморандуму про співпрацю між Миргородською міською радою і педагогічним університетом.

Як повідомляють на сайті міськради, у залі засідань зібралися представники місцевої влади, директори навчальних закладів міста, ректорка та декани Полтавського вузу. Онлайн до заходу долучилися учні шкіл Миргородської громади. Відбувся спільний урок, на якому Миргородський міський голова Сергій Соломаха та ректорка Полтавського національного педагогічного університету Марина Гриньова підписали документ про співпрацю. Сторони домовилися спільно діяти з метою підготовки та перепідготовки вчителів, а також перспективи навчання випускників в полтавському вузі. Міський голова впевнений, що така співпраця буде корисною і для Миргородської громади, і для Полтавського національного педагогічного університету.

Крім того, меморандум дає можливість проводити спільні заходи, конференції, круглі столи, підвищувати кваліфікацію вчителів, організовувати навчання за перехресними освітніми програмами, залучати вчителів та директорів виступати роботодавцями.

Ректорка Марина Гриньова і колектив Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка презентували профіль закладу, його освітні спеціалізації та висловили подяку за можливість подальшої співпраці та підтримку української освіти у надскладний для України час.

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка має понад столітню історію. На його базі  працює 7 факультетів: історії та географії, філології та журналістики, фізико-математичний, природничий, психолого-педагогічний, технології та дизайну і факультет фізичного виховання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора